Статті

Причини, за якими лічильник відвідувачів може перестати працювати

У сучасній роздрібній торгівлі практично жоден власник бізнесу не може визначити ефективність тієї чи іншої торгової точки без такого маркетингового інструменту, як система підрахунку відвідувачів.

Детальніше

Чим відрізняється горизонтальний лічильник відвідувачів від вертикального

Як правило, в залежності від характеру поставлених перед маркетингом завдань, в торгових підприємствах самого широкого профілю застосовуються або горизонтальні, або вертикальні системи або лічильники підрахунку відвідувачів.

Детальніше

Докладні рекомендації щодо маркування товару антикрадіжковими бирками

Більшість груп товарів, які перебувають у вільному для покупця доступі в магазині потрапляє в ту чи іншу ступінь ризику бути викраденими. Рівень ризику залежить, як від самої специфіки товару і попиту на нього, так і якості його захисту від крадіжки. Якщо взяти, наприклад, такий вид товару, як охолоджена продукція, то індекс ризику крадіжки складе близько 0,5%, якщо ж мова йде про брендову косметику та парфумерію, то його рівень підвищується до 30%.

Детальніше

Чим відрізняється автономний захист від лінійно-модульного

Лінійно-модульний захист товарів на вітрині є досить складним комплексом пристроїв, що складається з блоків живлення, контролерів з певною кратністю, кількістю роз'ємів і портів для дротового з'єднання цих контролерів з пристроями захисту, самими пристроями захисту і т.д.

Детальніше

SafePlay проти InShow

В цій статті ми розглянемо всі переваги і недоліки інфрачервоного і радіоканального дистанційного керування обладнанням для захисту товарів у відкритій викладці.

Детальніше

Як обдурити антикрадіжні системи

C того самого часу, коли в більшості магазинів стали масово з'являтися і встановлюватися системи захисту товарів від крадіжок (або антикрадіжні / протикрадіжні системи ), життя магазинних злодіїв стала складніше. Змиритися з цим нововведенням вони, природно, не збиралися. І оскільки, як відомо з математичних і філософських законам, будь-яка дія рано чи пізно викликає протидію, тому категорія людей, які промишляють крадіжками з магазинів почали винаходити і поширювати у своєму середовищі всі можливі варіанти і спроби обдурити антікрадіжні системи. Ці спроби з плином часу стали купувати найрізноманітніші форми і способи.

Детальніше

Як перевірити якість використовуваних радіочастотних етикеток

Постійно зростаючий попит на такі витратні матеріали до антикрадіжних систем, як радіочастотні етикетки привів до збільшення досі невідомих на ринку України брендів виробників і постачальників цього специфічного виду продукції. І як наслідок, поряд з іменитими лідерами з'явилися досі невідомі компанії з п'яти-, а то і з дворічним досвідом виробництва етикеток і заявляють про свою неперевершену (що має місце тільки у них) якість цієї продукції і, відповідно, про міфічно низьку ціну. Як правило, це безліч китайських компаній, серед яких важко визначити і якість і підробку, а часто і просто несправність, оскільки самі етикетки один від одного практично не відрізняються візуально по будь-яким зовнішнім ознаками.

Детальніше

Як працює лічильник відвідувачів

Поряд з відомими і використовуваними системами безпеки існує ще один пристрій, обладнання або система, відома як лічильник відвідувачів або точніше і правильніше - система підрахунку відвідувачів . Ця система має за великим рахунком непряме відношення до антикрадіжних систем, але тим не менше. Коли кілька років тому в Києві в одному з дорогих магазинів на вул. Саксаганського вночі були розбиті вхідні скляні двері і здійснена крадіжка товару, то цей пристрій - система підрахунку відвідувачів, яка працювала цілодобово, дозволила визначити фактично точний час злому і проникнення злодіїв в магазин. В даному випадку вона порахувала не покупців, а злодіїв - непрошених "відвідувачів".

Детальніше

Які існують охоронні системи

Як правило, визначення "охоронні системи" включає в себе досить великий перелік фізичних заходів і технічних засобів безпеки та охорони, без яких не обходиться жодна будівля і споруда торговельного, розважального, цивільного або промислового призначення, а також будь-які периметри територій певного використання, транспорт та інші об'єкти, що вимагають різних рівнів захисту. Цей термін є вичерпним і узагальнюючим для декількох визначених типів охоронних систем. Якщо коротко сформулювати, то можна сказати, що охоронні системи - це спеціальні автоматизовані комплекси, що підвищують безпеку будь-якого об'єкта або території.

Детальніше

Устаткування для розумного дому

Напевно, всі пам'ятають казки, які нам розповідали в дитинстві? У цих історіях все траплялося все якось само по собі, без певних дій людини. Ще кілька років тому ніхто й подумати не міг, що завдяки винаходам сучасної інженерії практично кожна сучасна людина може створити таку "казку" і у своєму реальному житті. І називається ця "казка" - розумний будинок, яка покликана забезпечувати зручність господарям такого будинку.

Детальніше