Системи захисту від крадіжок. Компанія “ІНТЕЛПОЛ” (Україна, Київ р.) була створена в 1993 році як постачальник і інсталятор комплексних систем безпеки для торгових підприємств самого широкого профілю. Успішно розпочавши свою діяльність з інсталяції перших в Україні систем захисту товарів від крадіжок (EAS) у всіх магазинах відомої мережі «Арго-Торгова мережа», компанія “ИНТЕЛПОЛ” міцно зайняла своє місце на ринку систем безпеки України.

Системи безпеки від компанії Intelpol

Ми пропонуємо цілий ряд засобів захисту для різних сфер бізнесу, компаній різної спрямованості та юридичної відповідальності, установ. Головна відмінність між ними зумовлена тим, що в одних випадках охороняється майно або товар, а в інших - гроші. У магазинах і торгових центрах вірогідні крадіжки товарів і вмісту каси, тому охоронні системи функціонують так, щоб мінімізувати втрати і нейтралізувати їх в цілому. А при наявності постійної технічної підтримки та дистанційного керування Ви можете контролювати рівень безпеки.

Охорона майна і товару

Системи безпеки компанії Intelpol для комерційних підприємств, торгових центрів, мереж рітейлу і супермаркетів включають в себе наступний перелік обладнання:

 • Протикрадіжні системи, які складаються з рамок (найбільш ефективні акустомагнітні, радіочастотні, електромагнітні) і видаткових елементів та аксесуарів. Для великих магазинів, великих супермаркетів і будь-яких інших точок продажу, де є вільний доступ відвідувачів до товару, першочерговою необхідністю є захист від крадіжок, яку можливо придбати у професійних постачальників даної продукції. Система захисту від крадіжок досить швидко окупається, якщо зіставити суму втрат від крадіжок та ціну самої системи. Ризики виносу з магазину товарів без оплати зменшуються в кілька разів, якщо в ньому встановлені охоронні "ворота".
 • Сейфери і магнітні ключі. Сейфери — це протикражні бокси, виготовлені у вигляді невеликих коробок різних розмірів з дуже міцного протиударного пластику ABS. Всередину боксу розміщується товар який захищається, при цьому завдяки прозорим стінкам товар добре проглядається з будь-якого кута огляду.
 • Деактиватори — пристрої для нейтралізації захисних етикеток.
 • Ручні детектори — це основний «робочий інструмент» працівника торгового залу, який використовується для негайного контрольного сканування людини, підозрюваного у крадіжці. Використання детектора виключає фізичний контакт, а разом з цим і порушення законодавчих норм.
 • Захисні підставки для відкритої викладки товару забезпечують надійний захист продукції і разом з цим чудову демонстрацію, можливість тактильно вивчити всі деталі виробу. Використовуються в основному для промоушена флагманських моделей смартфонів, планшетів, а також іншої комп'ютерної, фото - та аудіотехніки.
 • Лічильники відвідувачів — пристрої, які дозволяють зіставляти обсяги продажів з кількістю відвідувачів. Наш широкий спектр надання послуг з комплексної безпеки включає в себе діагностику, додаткову модернізацію та налаштування техніки, для забезпечення безперебійної роботи обладнання в торгових центрах та в інших місцях великих потоків покупців.

В даний час компанія “ИНТЕЛПОЛ” пропонує наступні системи безпеки:

 1. Системи захисту товарів від крадіжок (EAS);
 2. Системи захисту товарів на вітрині (Display Security);
 3. Системи підрахунку відвідувачів (People Counters);
 4. Система пневмопошти (пневмотранспортировки) грошей (Pneumatic Tube Systems);
 5. Системи відеоспостереження та відеоконтролю касових операцій (POS Control);
 6. Система «Розумний дім».