Контроль доступу на парковках

Існує унікальне рішення на основі RFID технології для парковки, гаража, двору, житлового комплексу, яке вже успішно використовується за кордоном і все більше набирає популярності в країнах СНД. Принцип роботи системи RFID для парковок досить простий і легко зрозумілий. На в'їзді в паркінг, або стоянку, встановлюється рідер, або зчитувач даних (пристрій, що ідентифікує всі автомобілі, які записані в базу даних). Під лобовим склом (або в іншому місці автомобіля) розміщується спеціальний датчик ідентифікації автомобіля, який при наближенні його до місця парковки визначається зчитувачем. Ці мітки не схильні до погодних умов і таких перешкод, як дощ, бруд, сніг, туман, обмерзання.

Основні функції та призначення цієї технології полягають в наступному:

ідентифікація транспортних засобів

ідентифікація транспортних засобів

контроль в'їзду-виїзду автомобілів

контроль в'їзду-виїзду автомобілів

автоматичне відкриття-закриття шлагбаума і воріт

автоматичне відкриття-закриття шлагбаума і воріт

При безпосередньому наближенні автомобіля (з встановленим на ньому датчиком) до автостоянки або паркінгу, зчитувач ідентифікує встановлену на транспортному засобі мітку (на відстані 6-15 м) і шлагбаум або ворота автоматично відкриваються. Навіть, якщо автомобілі будуть заїжджати дуже щільно один за одним в ряд, то і в цьому випадку система ідентифікує всі авто від першого до останнього. Якщо ж в'їзд дуже широкий, то встановлення додаткового другого рідера повністю перекриє зону в'їзду шириною до 10 метрів. В софті зареєстровані / прошиті всі дані автомобіля (модель, час заїзду / виїзду та ін. дані), які прописані і зберігаються в пам'яті пристрою.

Переваги системи RFID парковка:

Вільні руки

Не потрібно робити які-небудь дії для відкриття воріт або шлагбаума

RFID мітка не вимагає елемента живлення

Забудьте про те, що необхідно мати запасну батарейку до пульта управління

Зручність використання

RFID карта, мітка, стікер встановлюється в будь-яке видиме або невидиме місце транспортного засобу

Низька вартість карт і міток

Найдорожча мітка обійдеться до 1,5 $, при тому, що найдешевший пульт управління коштує не менше 6-7 $.

Вологозахист і всепогодні умови

RFID не сприйнятлива до зміни температурного режиму, і не боїться дощу і снігу.

Ця сфера застосування RFID дуже популярна, так як зводить до мінімуму фактор людської присутності. Крім цього, зводиться до нуля ризик помилок і, відповідно, несанкціонованого в'їзду / виїзду.

Весь комплект обладнання складається з одного або декількох зчитувачів, число яких визначається кількістю в'їздів / виїздів і їх шириною, а також датчиками, загальне число яких залежить від всіх автомобілів, яким необхідно організувати допуск до відповідного парковочному простору.

Доступні дві версії: автономна й з програмним забезпеченням. Автономна версія призначена для невеликих парковок і вирішує основну задачу ідентифікації транспортного засобу, мітка якого прив'язана до зчитувача. Але при цьому немає функції обліку або ведення будь-якої статистики, а також відсутня можливість перегляду докладних даних про власника машини і т.д.

Версія з програмним забезпеченням має наступний ряд переваг і можливостей:

Автономна версія

 • Контроль доступу
 • безкоштовний комплект RFID міток 20 шт.
 • збереження детальної інформації про транспортний засіб і його власника
 • цілодобовий моніторинг
 • ведення електронного журналу в’їзду - виїзду
 • установка заборони на в'їзд / виїзд
 • автоматичний підрахунок вільних місць
 • можлива інтеграція з іншим ПЗ

Версія з ПЗ

 • Контроль доступу
 • безкоштовний комплект RFID міток 20 шт.
 • збереження детальної інформації про транспортний засіб і його власника
 • цілодобовий моніторинг
 • ведення електронного журналу в’їзду - виїзду
 • установка заборони на в'їзд / виїзд
 • автоматичний підрахунок вільних місць
 • можлива інтеграція з іншим ПЗ

У поєднанні з автопаркувальними системами обладнання «RFID паркінг» представляє надійний і безпечний, а головне - безпомилковий комплекс ідентифікації, обліку та контролю транспортних засобів.

Він вирішує завдання набагато простіше, вигідніше і зручніше, ніж оснащені відеокамерами системи парковок на в'їзді. Відеокамери можуть виконувати тільки додаткову функцію, скажімо таку, як безпека або будь-які протиправні дії.

Тому перш, ніж замовити паркувальну систему, ми рекомендуємо розглянути її в комплексі із системою RFID для парковок. Дізнатися ціну останньої, можна в спеціалізованій компанії такій, як Інтелпол, фахівці якої допоможуть вам розрахувати повну вартість комплексу в залежності від конфігурації об'єкта або запропонованого вами технічного завдання.

Якщо ви бажаєте купити це обладнання за вигідною і привабливою ціною виробника, то це також можна зробити в компанії Інтелпол, з позитивними відгуками про яку ви можете ознайомитися на сайті й отримати професійну консультацію в повному обсязі з усіх додаткових технічних питань, які вас цікавлять.

Компанія Інтелпол надає весь комплекс послуг не тільки в Києві, де вона знаходиться, а також і по всій Україні.

Зворотній зв'язок

до 10 мб