Новини

Інтелпол в 2019 році оголошує безстрокову акційну пропозицію по діагностиці магнітних знімачів

Останнім часом в боротьбі за клієнтів на ринку протикрадіжного обладнання деякі недобросовісні постачальники використовують, як кажуть спортсмени, заборонені прийоми. При цьому страждають як клієнти і замовники, так і репутація інших інсталяторів, постачальників і дилерів подібного роду товару.

Детальніше

Нові антикражні підставки для смартфонів
Нові антикрадіжні підставки для смартфонів у відкритій викладці для сезону ОСІНЬ 2018

На початку осені цього року інноваційними продуктами від компанії «Інтелпол», представленими в модельній лінійці систем безпеки товарів у відкритій викладці, стала поява п'єдесталів IGUARD 5050, 5031 і 5031 які дозволяють захистити практично будь-який сучасний гаджет.

Детальніше

Система підрахунку відвідувачів від Інтелпол тепер і в магазинах «Giulia»

Черговим або наступним успішним реалізованим і завершеним проектом можна відзначити поставку компанією «Інтелпол» систем підрахунку відвідувачів в мережі магазинів «Giulia», також територіально розташованих по всій Україні, загальна кількість яких становить 45 магазинів.

Детальніше

Проект з постачання та інсталяції систем підрахунку відвідувачів в мережі магазинів «Будинок іграшок»

В цьому році компанією «Інтелпол» успішно завершена реалізація проекту з постачання та інсталяції систем підрахунку відвідувачів в мережі магазинів «Будинок іграшок». Загальна кількість магазинів мережі налічує шістдесят торгових точок по всій території України. У кожному з них встановлено комплекти лічильників відвідувачів.

Детальніше

Intelpol представляє новинки від InShow 2016 року!!!

Відтепер підключення сенсорів до контролера здійснюється за допомогою одного з найнадійніших інтерфейсів передачі даних - USB, а не RJ-11. Ця перевага дає можливість повністю стабілізувати силу зарядного струму. І що найголовніше: якщо раніше порти RJ-11 могли піддаватися швидкому зносу (протягом 1,5-2 років, при постійному перемиканні сенсорів), то тепер термін служби портів в контролері збільшений в 3-4 рази.

Детальніше

«Інтертелеком» приєднався до числа клієнтів, які вибирають Інтелпол

11 листопада 2015 року чергова мережа роздрібних магазинів, яку об'єднує національний CDMA оператор, що надає послуги високошвидкісного 3G інтернету по всій території України - Інтертелеком, віддала перевагу ексклюзивному обладнанню для захисту товарів на стелажах InShow від компанії Інтелпол. У новому центрі обслуговування абонентів в Ужгороді втілена концепція відкритого доступу пропонованих до продажу смартфонів, модемів, роутерів та ін.

Детальніше

Безпеку нового магазину «Сільпо» в ТРЦ «Gulliver» знову довірили Intelpol ltd.

Черговий успішно реалізований компанією «Інтелпол» проект по інсталяції дванадцяти МОНО-антен ONTIME в новому відкритому супермаркеті «Сільпо» в торгово-розважальному центрі Gulliver в Києві 3-го жовтня 2015 го року свідчить про зацікавленість мереж супермаркетів в якісному протикрадіжному обладнанні.

Детальніше

«Інтелпол» повідомляє про початок чергової літньої акції 2015 року

При покупці:

  • півтора комплекта антикрадіжних систем
  • будь-якого типу жорстких датчиків в кількості 7000-8000 одиниць
  • захисних етикеток в кількості 100 000 штук

Детальніше

Компанією «Інтелпол» триває успішна інсталяція МОНО-антен ONTIME.

Так, на початку червня 2015 року завершено ще один черговий проект по інсталяції МОНО-антен ONTIME в кількості 25-и комплектів в супермаркеті «СІЛЬПО», що відкрився в ТЦ «Епіцентр» на вул. Полярній в м.Києві.

Детальніше

Нові антикрадіжні пляшкові датчики і датчик для блістерів

До уваги керівників служб безпеки всіх мереж супермаркетів України пропонуються нові ексклюзивні моделі захисних пляшкових датчиків і датчиків для м'яких упаковок з кавою.

Детальніше