Новини

Ми розширили асортимент RFID зчитувачів і міток

Без спеціального стаціонарного обладнання і портативних мобільних пристроїв експлуатація систем RFID технології практично неможлива. Тому в 2021-му році виробниками здійснено редизайн старих зчитувачів, а також були додані нові чотирьохпортові моделі стаціонарних RFID рідерів підвищеної продуктивності. Крім цього, в лінійний ряд антен додані нові пристрої, що виконують додаткові функції відповідно до поставлених завдань. Поряд з модернізацією зчитувачів здійснюється також розширення типів, які застосовуються.

Детальніше

Нове рішення для обліку товару на складах з IdEAs

Початок 2021-го року дав старт новим інноваційним напрямкам діяльності компанії «Інтелпол», одним з яких стало рішення на основі системи IdEAs (Identification Electronic Assistant - електронного помічника по ідентифікації), що дозволяє ефективно вести складський облік і проводити інвентаризацію залишків товарів при мінімальних витратах праці і часу.

Детальніше

«Аптека Доброго Дня» тепер має дані щодо конверсії в своїх аптечних пунктах

2020-й рік ознаменувався ще одним успішним проектом компанії «Інтелпол» - це масштабна інсталяція систем підрахунку відвідувачів в мережі «Аптека Доброго Дня». Інсталяція та настройка лічильників була здійснена технічними фахівцями компанії «Інтелпол» на 200-х об'єктах по всій території України, зокрема, в таких містах, як Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одеса, Харків, Миколаїв та ін.

Детальніше

Нове покоління трьохкольорових цінників для рітейлу

Компанія «Інтелпол» розширює свій спектр надання послуг для українського рітейлу. Тому безумовною новинкою сезону 2020 року можна назвати вихід на український ринок такого унікального продукту, як електронні цінники ESL (Electronic Shelf Label). Це технічне інноваційне рішення вже давно і успішно впроваджується, і набирає більших обертів за кордоном.

Детальніше

Автономний лічильник відвідувачів Wifi тепер зі знімними акумуляторами

Компанія «Інтелпол» продовжує модернізувати, розвивати і впроваджувати нові, більш вдосконалені технічні розробки і рішення для маркетингу торговельних підприємств. Ми пропонуємо вашій увазі нову актуальну модель системи підрахунку відвідувачів - лічильник клієнтів WiFi зі знімними акумуляторами.

Детальніше

Інтелпол в 2019 році оголошує безстрокову акційну пропозицію по діагностиці магнітних знімачів

Останнім часом в боротьбі за клієнтів на ринку протикрадіжного обладнання деякі недобросовісні постачальники використовують, як кажуть спортсмени, заборонені прийоми. При цьому страждають як клієнти і замовники, так і репутація інших інсталяторів, постачальників і дилерів подібного роду товару.

Детальніше

Нові антикражні підставки для смартфонів
Нові антикрадіжні підставки для смартфонів у відкритій викладці для сезону ОСІНЬ 2018

На початку осені цього року інноваційними продуктами від компанії «Інтелпол», представленими в модельній лінійці систем безпеки товарів у відкритій викладці, стала поява п'єдесталів IGUARD 5050, 5031 і 5031 які дозволяють захистити практично будь-який сучасний гаджет.

Детальніше

Система підрахунку відвідувачів від Інтелпол тепер і в магазинах «Giulia»

Черговим або наступним успішним реалізованим і завершеним проектом можна відзначити поставку компанією «Інтелпол» систем підрахунку відвідувачів в мережі магазинів «Giulia», також територіально розташованих по всій Україні, загальна кількість яких становить 45 магазинів.

Детальніше

Проект з постачання та інсталяції систем підрахунку відвідувачів в мережі магазинів «Будинок іграшок»

В цьому році компанією «Інтелпол» успішно завершена реалізація проекту з постачання та інсталяції систем підрахунку відвідувачів в мережі магазинів «Будинок іграшок». Загальна кількість магазинів мережі налічує шістдесят торгових точок по всій території України. У кожному з них встановлено комплекти лічильників відвідувачів.

Детальніше

Intelpol представляє новинки від InShow 2016 року!!!

Відтепер підключення сенсорів до контролера здійснюється за допомогою одного з найнадійніших інтерфейсів передачі даних - USB, а не RJ-11. Ця перевага дає можливість повністю стабілізувати силу зарядного струму. І що найголовніше: якщо раніше порти RJ-11 могли піддаватися швидкому зносу (протягом 1,5-2 років, при постійному перемиканні сенсорів), то тепер термін служби портів в контролері збільшений в 3-4 рази.

Детальніше