Акрилові підставки

В умовах жорсткої ринкової конкуренції за кожного покупця йде боротьба. І перемагають найбільш просунуті магазини. Покупець вибирає "очима", тому важливо, щоб товар був відповідно представлений.

Різні підставки використовуються для презентації на вітринах одягу і взуття, аксесуарів, прикрас, книг та інших товарів невеликого розміру, але особливо важливо це для мобільних телефонів і смартфонів, планшетів, фото- і відеотехніки, аудиоприладів та іншого цифрового обладнання. Для презентації цієї категорії товарів купуються акрилові підставки.

Продаж акрилових підставок для комп'ютерної та цифрової техніки в Києві

Компанія Інтелпол, один із лідерів вітчизняного ринку систем безпеки, пропонує купити акрилові підставки за привабливими цінами. Ми поставляємо продукцію для респектабельних і найбільших мереж ритейлу в Україні, серед них: City.com, Алло, Київстар, Мобільні фішки, Інтертелеком, Мобіжук та ін.

В асортименті представлені підставки для мобільних телефонів і смартфонів, планшетів, навушників, розумних годинників та іншої техніки. Невисока вартість досягається за рахунок використання акрилу. Це сучасний, міцний і універсальний матеріал.

Акрилова підставка - предмет першої необхідності в магазині

Смартфон або планшет надійно встановлюється на підставку, при цьому демонстрація функцій і характеристик здійснюється в повній мірі, а зняти пристрій непомітно недобросовісний покупець не зможе.

Переваги при використанні підставок під товар наступні:

  • можливість виділити конкретний товар з усієї лінії;
  • підходять під телефони, смартфони, планшети, годинники, навушники, фото- і аудіопристрої малогабаритні;
  • деякі з моделей підставок мають отвори для підведення кабелів живлення або ж кабелів лінійно-модульного захисту;
  • дозволяють економити простір на стелажах з товаром.

Кріпиться підставка акрилова до рівної поверхні на стенді завдяки двосторонньому скотчу. Щоб підставка не зрушувалася, а надійно фіксувалася на стенді на нижню частину корпусу наноситься шар силікону.

Товар, представлений на підставці, виглядає більш естетично і привертає увагу відвідувачів, збільшуючи тим самим шанс покупки.