Акрилові підставки

В умовах жорсткої ринкової конкуренції за кожного покупця йде боротьба. І перемагають найбільш просунуті магазини. Покупець вибирає "очима", тому важливо, щоб товар був відповідно представлений.

Різні підставки використовуються для презентації на вітринах одягу і взуття, аксесуарів, прикрас, книг та інших товарів невеликого розміру, але особливо важливо це для мобільних телефонів і смартфонів, планшетів, фото- і відеотехніки, аудиоприладів та іншого цифрового обладнання. Для презентації цієї категорії товарів купуються акрилові підставки.

Продаж акрилових підставок для комп'ютерної та цифрової техніки в Києві

Компанія Інтелпол, один із лідерів вітчизняного ринку систем безпеки, пропонує купити акрилові підставки за привабливими цінами. Ми поставляємо продукцію для респектабельних і найбільших мереж ритейлу в Україні, серед них: City.com, Алло, Київстар, Мобільні фішки, Інтертелеком, Мобіжук та ін.

В асортименті представлені підставки для мобільних телефонів і смартфонів, планшетів, навушників, розумних годинників та іншої техніки. Невисока вартість досягається за рахунок використання акрилу. Це сучасний, міцний і універсальний матеріал.

Акрилова підставка - предмет першої необхідності в магазині

Смартфон або планшет надійно встановлюється на підставку, при цьому демонстрація функцій і характеристик здійснюється в повній мірі, а зняти непомітно недобросовісний покупець пристрій не зможе.

Переваги при використанні підставок під товар наступні:

  • можливість виділити конкретний товар з усієї лінії;
  • підходять під телефони, смартфони, планшети, годинники, навушники, фото- і аудіопристрої малогабаритні;
  • деякі з моделей підставок мають отвори для підведення кабелів живлення або ж кабелів лінійно-модульного захисту;
  • дозволяють економити простір на стелажах з товаром.

Кріпиться підставка акрилова до рівної поверхні на стенді завдяки двосторонньому скотчу. Щоб підставка не зрушувалася, а надійно фіксувалася на стенді на нижню частину корпусу наноситься шар силікону.

Товар, представлений на підставці, виглядає більш естетично і привертає увагу відвідувачів, збільшуючи тим самим шанс покупки.

В условия жесткой рыночной конкуренции за каждого покупателя идет борьба. И побеждают самые продвинутые магазины. Покупатель выбирает «глазами», поэтому важно, чтобы товар был соответственно представлен.

Различные подставки используются для презентации на витринах одежды и обуви, аксессуаров, украшений, книг и других товаров небольшого размера, но особенно важно это для мобильных телефонов и смартфонов, планшетов, фото- и видеотехники, аудиоустройств и другого цифрового оборудования. Для презентации этой категории товаров покупаются акриловые подставки.

Продажа акриловых подставок для компьютерной и цифровой техники в Киеве

Компания Интелпол - один из лидеров отечественного рынка систем безопасности предлагает акриловые подставки купить по привлекательным ценам. Мы поставляем продукцию для респектабельных и самых крупных сетей ритейла в Украине, среди них City.com, Алло, Київстар, Мобільні Фішки, Інтертелеком, Мобижук и др.

В ассортименте представлены подставки для мобильных телефонов и смартфонов, планшетов, наушников, умных часов и другой техники. Невысокая стоимость достигается за счет использования акрила. Это современный, прочный и универсальный материал.

Акриловая подставка — предмет первой необходимости в магазине

Смартфон или планшет надежно устанавливается на подставку, при этом демонстрация функций и характеристик осуществляется в полной мере, а снять незаметно недобросовестный покупатель устройство не сможет.

Достоинства при использовании подставок под товар следующие:

  • возможность выделить конкретный товар из всей линии;
  • подходят под телефоны, смартфоны, планшеты, часы, наушники, фото- и аудиоустройства малогабаритные;
  • некоторые из моделей подставок имеют отверстия для подводки кабелей питания или же кабелей линейно-модульной защиты;
  • позволяют экономить пространство на стеллажах с товаром.

Крепится подставка акриловая к ровной поверхности на стенде благодаря двустороннему скотчу. Чтобы подставка не сдвигалась, а надежно фиксировалась на стенде на нижнюю часть корпуса наносится слой силикона.

Товар, представленный на подставке, выглядит более эстетично и привлекает внимание посетителей, увеличивая тем самым шанс покупки.