Деактиватори етикеток

Будь-яка протикрадіжна система використовує як засоби захисту - датчики і етикетки, так і спеціальні пристрої для їх нейтралізації, а саме, деактиватори. Ці пристрої бувають різних видів, конструкцій і конфігурацій залежно від типу використовуваних захисних аксесуарів і технологій. Дистанційні і контактні, приховані і такі, що позиціонуються - всі вони вирішують одну і ту ж задачу: розблокування, зняття, нейтралізація, розмагнічування, деактивація захисних елементів систем захисту товарів від крадіжок.

Продаж деактиваторів по самій лояльній вартості в Києві

Для захисту будь-яких груп товарів, наприклад, дорогого одягу, продуктів харчування, електроніки і побутової техніки, фармакологічних засобів, використовуються спеціальні етикетки. За зовнішнім виглядом вони нічим не відрізняються від стікерів / цінників зі штрих-кодом. Такий дизайн створюється для того, щоб потенційний зловмисник взяв захисний елемент за звичайну наклейку. Для безконтактного (контактного) розмагнічування етикеток використовуються спеціальні пристрої - деактиватори. Обладнання складається з двох основних елементів:

  • блок електроніки;
  • деактиваційна панель, яка випромінює електромагнітне поле, за допомогою якого нейтралізується етикетка.

Купити деактиватор за прийнятними цінами можна у компанії Інтелпол, яка є лідером на українському ринку охоронних і захисних систем.

Які деактиватори бувають?

Радіочастотний безконтактний деактиватор етикеток являє собою електронний пристрій, що складається з потужного випромінювача-передавача і контуру антени, що підключається до мережі через блок живлення. Зовні цей пристрій виглядає або як два основних елементи - прямокутний пластиковий блок і плита, або як цілісна потовщена плита, в якій вже конструктивно вмонтований передавач-деактиватор. Про те, що етикетку деактивовано, пристрій видає звуковий і світловий сигнал. Зона деактивації такого пристрою високого класу становить близько 25-30см.

Аналогічно діють і деактиватори акустомагнітної і електромагнітної технологій. У акустомагнітної технології також застосовуються і більш дешеві контактні деактиватори.

Магнітні ключі - важлива складова антикрадіжних систем

Магнітні ключі також відносяться до пристроїв (проте дещо іншого характеру за своїм функціоналом), деактивуючим або, простіше сказати, роз'єднуючим жорсткі датчики на захищеному товарі. Вони являють собою, як правило, виготовлений з металу корпус в формі циліндра, всередині якого розміщені певним способом магніти. Залежно від сили магнітів, розрізняють стандартні магнітні ключі, посилені і суперсильні. Крім цього, деякі ключі закриваються спеціальними заглушками з фіксатором від несанкціонованого доступу з боку персоналу і відвідувачів. А інші ключі мають опцію підключення за допомогою спеціального ПО до загальної мережі для контролю і обліку за кількістю проданого товару.