Сервіс  протикрадіжного обладнання, здійснюваний фахівцями компанії «Інтелпол», включає комплекс послуг, який надається як в період гарантійної, так і післягарантійної експлуатації систем, інстальованих на кожному конкретному об'єкті. Докладний перелік цих послуг викладено в прейскуранті.

Як правило, якщо охоронні системи впроваджені згідно технічним вимогам, які обов'язково необхідно виконувати кожному замовнику самостійно на своєму об'єкті, то більш ніж двадцятип’ятирічна практика та досвід інсталяцій показують, що на деяких об'єктах сервіс практично відсутній протягом ряду років, за винятком незначних профілактичних робіт.

Про необхідність систематичного обслуговування

Наявність значної сервісної служби зазвичай свідчить швидше про проблеми і якість інстальованого обладнання, а не про високу кваліфікацію та багатопрофільність самої компанії. Тому заробляння прибутку на сервісі такого обладнання, як антикрадіжні системи, скоріше говорить про їх недоліки, а не про переваги та імідж компанії на ринку таких послуг.

Тому фахівці компанії «Інтелпол» зорієнтовані, в основному, на якісну інсталяцію, а не на обслуговування протикрадіжних систем.

А якщо все-таки з'являються позаштатні ситуації і необхідно втручання технічних фахівців, то роботи по їх усуненню виконуються у повній відповідності за погодженням і домовленостями з клієнтами в кожному конкретному випадку. Не випадково про якість виконуваних сервісних робіт, як і проведених інсталяцій, свідчать численні відгуки та рекомендаційні листи наших постійних клієнтів, бренди  які присутні на сайті нашої компанії протягом всієї історії  існування компанії «Інтелпол».