Комплексні системи безпеки

Проектування і будівництво більшості різних об'єктів передбачає великий перелік необхідних вимог, без яких введення в експлуатацію взагалі неможливе. Одна з таких важливих вимог - це комплексні системи безпеки, питання інсталяції яких ставляться на чолі кута ще на стадії підготовки і розробки концепції та технічного завдання. На сьогоднішній день технічний рівень повноцінного і багатофункціонального комплексу систем для підприємств самого різного профілю має можливість контролювати і вирішувати проблеми і будь-які позаштатні ситуації, які пов'язані не тільки з пожежами, затопленнями, аваріями і руйнуванням конструкцій будівель, а також з екстреною евакуацією персоналу і відвідувачів, в разі мінування, або якихось терористичних дій, які безпосередньо загрожують здоров'ю та життю громадян, а також і самого об'єкта.

Системи відеоспостереження, охоронної сигналізації, пожежогасіння, контролю доступу, фізична охорона, електронна охорона периметра, лічильники обліку відвідувачів, антикрадіжні системи, системи пневмотранспортування (пневмопошти) грошей - ось далеко неповний перелік складових частин комплексної системи безпеки об'єкту. Все це об'єднується і взаємопов'язане з допомогою електронних модулів окремих підсистем і системи в цілому до загального центру управління об'єктом, включаючи інженерні мережі (тепло, водо, електро та вентиляції), засоби телекомунікації і зв'язку, а також ліфти, шлагбауми та ін. обладнання

Застосовуючи сучасні способи передачі інформації і засоби телекомунікації, системами комплексної безпеки без особливих зусиль можна керувати віддалено. Крім цього, застосовуючи все різноманіття захисту, практично виключений несанкціонований доступ до систем ззовні. А за допомогою спеціальних кодів і ключів користувачі систем можуть вносити в їх роботу необхідні корективи.