Протикрадіжне обладнання

Використання протикрадіжного обладнання

Протикрадіжне обладнання – це системи електронних і механічних пристроїв, призначені для захисту товарів різних груп. Це обладнання затребуване в торгових точках широкого профілю і масштабу – від невеликих магазинчиків до великих мережевих супермаркетів.

Протикрадіжні системи для магазинів, крім своєї основної функції – захисту від крадіжок, допомагають вигідно презентувати товар споживачеві. Обладнання «антикрадій» відрізняється компактною і ергономічною конструкцією, практично непомітно для очей покупців. Завдяки цим системам проблема крадіжок та організації вітрин, стелажів і відкритих викладок, практично повністю вирішена. За допомогою жорстких датчиків можна маркувати будь-який товар, починаючи від продуктів і закінчуючи одягом, щоб запобігти несанкціонованому виносу з торгового залу.

Можливості протикрадіжного обладнання

Антикрадіжне обладнання працює за однією з технологій: радіочастотна, акустомагнітна, електромагнітна та радіомагнітна. Кожна з них має свої особливості і переваги, а вибір залежить від типу продукції і умов розміщення.

В інтернет магазині «Intelpol» ви можете купити обладнання для захисту від несанкціонованого виносу товарів на основі радіочастотної або акустомагнітної технології. Сучасні системи anti-theft розширюють можливості власників магазинів і керуючого персоналу. Приміром, антикражка може інтегруватися до системи підрахунку відвідувачів, підраховувати проданий і розблокований товар.

Система захисту від крадіжок в стандартному комплекті складається з однієї або декількох антен, набору жорстких датчиків або захисних етикеток. Також з цією системою використовуються деактиватори етикеток, магнітні ключі-зйомники.

Протикрадіжні системи прості в управлінні, тому для навчання персоналу вам не потрібно витрачати багато сил і часу. Головне - навчити співробітників оперативно реагувати на спрацьовування і знати, яким чином перевірити підозрілого покупця.

Власникам великих магазинів, мережам супермаркетів буде вигідно купити антикрадіжне обладнання оптом. В такому випадку ви отримаєте більш вигідну ціну. Інтернет магазин «Intelpol» реалізує системи anti-theft оптом і в роздріб, тільки від надійних і перевірених постачальників. На все обладнання поширюється офіційна гарантія. Також виконується оперативна доставка по всій Україні.