Автономний захист відкритої викладки

В супермаркетах і магазинах самообслуговування широко використовуються відкриті викладки. Це дає потенційному покупцеві повний доступ до товару - він може його випробувати в дії, вивчити параметри, та з більшою ймовірністю придбати.

Товар у вільному доступі наражається на ризик несанкціонованого виносу з магазину, тому цей сегмент продукції, що продається, необхідно захищати з більшою ретельністю.

Продаж захисних систем для відкритих викладок за найнижчими цінами в Україні

Одним із способів захисту товару на вітрині є його позиціонування на спеціальних енергонезалежних п'єдесталах, що забезпечує одночасно його доступність для покупців і безпеку. Кожен п'єдестал забезпечений автономною сигналізацією, що дозволяє роздрібним підприємствам швидко і легко надати високий рівень захисту товарів у відкритій викладці в будь-якому місці магазину. При перебоях в електромережі, захист відкритої викладки продовжує функціонувати.

Захисні п'єдестали InShow і SafePlay легко забезпечать гнучкий, але жорсткий протикрадіжний контроль будь-якої відкритої викладки. Придбати п'єдестали і датчики InShow і SafePlay за демократичною вартістю в Києві можна у компанії Інтелпол. Пристрої підходять для захисту різних груп товарів:

У продажу представлені автономні універсальні п'єдестали і датчики для одночасного захисту двох товарів.