RFID рішення

RFID рішення

Стрімке зростання виробництва всіляких товарів, одночасне переміщення великої маси товару різного асортименту і найменувань з однієї території на іншу, його реалізація, і при цьому точний облік на всіх стадіях без втрат і крадіжок - цей далеко не повний перелік процесів висунув нові вимоги для швидкого вирішення завдання комплексного обліку, контролю та ідентифікації товарів, причому таким чином, щоби вся інформація інтегрувалася і відображалася в програмі бухгалтерського обліку без проведення громіздких за часом та працезатратам інвентаризацій.

Зручним інструментом в цьому відношенні стало штрих-кодування всієї наявності товару, а потім, зчитування за допомогою мобільного сканера інформації та збереження її в терміналах.

Однак цей метод має суттєві недоліки: наклейка зі штрих-кодом схильна до затирання, а якщо продукція піддається атмосферним впливам, то етикетка може бути серйозно пошкоджена і, разом з цим, втрачається вся інформація про товар.

Тому унікальним інноваційним рішенням є впровадження RFID технології, що дозволяє кардинально, в найкоротші за часом терміни, без значних фінансових витрат, додаткових людських ресурсів і складних технічних пристроїв, створити практично стовідсоткову систему обліку і руху будь-якого товару на всіх його стадіях, починаючи від закупівлі сировини і виробництва до переміщення в будь-яку точку земної кулі й реалізації кінцевому споживачеві, враховуючи всі параметри: найменування, ціну, упаковку, габарити та ін., але за умови, що на всіх цих етапах також буде присутнє RFID обладнання, включаючи програмне забезпечення.

Область застосування технології RFID практично не обмежена і постійно розширюється. До тих галузей, де вона вже широко застосовується можна віднести: виробництва, склади, торгові організації, пральні, хімчистки, готелі, парковки і паркінги, фітнес-центри і лікувальні установи, всілякі масові заходи, такі як: виставки, презентації, та ін.

Крім цього, RFID система дозволяє вирішити одночасно і проблему втрат товару на складах, при транспортуванні, в торгових підприємствах, запобігти крадіжки товару покупцями і персоналом і т.п.

Унікальна технологія ідентифікації товару може вирішити завдання будь-якої складності, а сама технологія продовжує постійно вдосконалюватися. За кордоном, та й у деяких країнах ближнього зарубіжжя, вона вже активно й успішно використовується, доводячи свої переваги. Для вирішення кожного завдання є конкретні шляхи реалізації цього унікального за своєю специфікою продукту. Деякі сфери господарювання і цілі галузі економіки, в яких ніколи і не передбачалося впровадження і використання даної технології, застосовують її, можна сказати, масово. Такі галузі, як тваринництво і рослинництво вже мають позитивний досвід її використання. Такі якості, як довговічність і практичність параметрів RFID-міток виводять цю технологію в безсумнівні лідери серед інших схожих систем обліку, але варто підкреслити і особливо відзначити, що вона не має аналогів.

Зворотній зв'язок

до 10 мб