RFID протикрадіжні системи

Поруч з уже знайомими і такими, що стали повсякденними, традиційними антикрадіжними системами, успішно використовуються та набувають популярності системи RFID технології (англ. Radio Frequency IDentification, радіочастотна ідентифікация).

Враховуючи те, що інсталяція таких протикрадіжних систем не потребує складного монтажу, пов’язаного зі штробленням підлоги та використанням спеціального інструменту, а самі рідери або зчитувачі встановлюються, як правило, над вхідною групою, обладнання RFID не створює перешкод на вході в торгове приміщення, а також не здійснює психологічного стримуючого фактору для потенційних покупців. Також вони не псують дизайн та інтер’єр елітних та вишуканих магазинів.

Загальний принцип дії RFID систем нічим не відрізняється від стандартних протикрадіжних систем: при потраплянні датчика в зону детектування рідера або рідерів, спрацьовує звуковий та світловий сигнал, який сповіщає про спробу несанкціонованого виносу товару.

Крім цього, якщо поруч з магазином, в якому інстальовані протикрадіжні системи RFID, є магазини із, так би мовити, класичними антикрадіжними антенами, то вони ніяким чином не перешкоджають RFID технології, а це виключає помилкові тривоги.

Але в кожному конкретному випадку перед придбанням та інсталяцією протикрадіжної RFID системи необхідно консультуватися у фахівців компанії Інтелпол.

Переваги RFID технології у використанні її в якості антикрадіжних систем наступні:

  • зона детектування значно більше ніж в стандартних систем захисту від крадіжок;
  • нескладна інсталяція;
  • відсутність впливу перешкод від класичних протикрадіжних систем;
  • наявність додаткових функціоналів: інтегрування з бухгалтерським ПЗ, унікальна ідентифікація кожної одиниці товару;
  • практична відсутність сервісного обслуговування.