Магнітні знімачі

Успішний власник торгового підприємства не шкодує коштів на покупку протикрадіжного обладнання, так як розуміє: надійний захист від крадіжки - тільки на користь його бізнесу. Не важливо, володієте ви інтернет-магазином або оффлайн-точкою продажу, про збереження вашого товару слід дбати завжди. Але з урахуванням того, що в реальному магазині покупець може спробувати "придбати" товар, не заплативши за нього, потреба в наявності надійної системи захисту від крадіжок збільшується в рази.

І в цьому плані найбільш елементарним і ефективним інструментом, за допомогою якого можна убезпечити себе від крадіжок, є маркування товарів спеціальними протикрадіжними датчиками. Їх використання неможливе без таких пристосувань, як магнітні ключі-знімачі для магазинів, за допомогою яких продавці знімають з товару датчик.

Intelpol: продаж магнітних ключів-знімачів для магазинів за вигідними цінами

Сьогодні на ринку існує кілька типів знімачів, які призначені для зняття різноманітних типів захисних аксесуарів. І перш, ніж придбати ключ-знімач для зняття такого захисту, слід враховувати вид антикражних елементів, якими маркується товар. Саме магнітні ключі-знімачі призначені для зняття жорстких датчиків (бирок), які часто можна побачити на одязі, взутті, іграшках. Ціна на магнітні ключі-знімачі в Україні залежить від типу самого пристосування.

Купити магнітний ключ-знімач в Києві в Intelpol

Онлайн-каталог компанії Intelpol представлений магнітними ключами трьох типів: стандартний, посилений і компактний. Конструктивно виконані у вигляді металевих циліндрів, зрізаних конусів, в яких певним чином розташовані магніти, що створюють магнітні поля. Залежно від сили замків використовуваних датчиків в магазині потрібні магнітні знімачі відповідної магнітної сили. Магнітні ключі-знімачі використовуються для зняття жорстких датчиків з одягу, взуття, пляшок, і інших товарів. Дізнатися вартість магнітних ключів-знімачів можна у менеджерів Intelpol за контактними номерами телефонів, e-mail.

Істотних матеріальних втрат магазинів через крадіжки товару можна уникнути, якщо встановити надійну протикрадіжну систему. І при цьому пам'ятати, що ефективність будь-якої антикрадіжної системи залежить від коректної інсталяції, а також від наявності всього комплексу захисних аксесуарів. І ключі-знімачі в цьому сенсі - не виняток.