Протикрадіжні системи: рамки, ворота

Успішному веденню бізнесу сприяє наявність якісного захисту товару від розкрадання. Охоронець не завжди встигає помітити злодія. Особливо це стосується крадіжок невеликих виробів, збитки від втрат яких можуть бути значними. Забезпечити захист майна, запобігти збитку сьогодні можна завдяки інноваційним технологічним розробкам. Високоефективні протикрадіжні системи пропонує придбати компанія Intelpol.

Характеристика протикрадіжних воріт і рамок

Захисне устаткування встановлюється в торгових точках - дрібних і великих. Протикрадіжні системи дозволяють зберегти товари до моменту їх реалізації. При цьому пристрої відповідають всім чинним вимогам до охоронного оснащення і відеоспостереження. Спеціальні датчики і етикетки в комплексі з відеокамерами і охоронцями - запорука виключення ризиків втрат від крадіжок в магазині. Серед популярних засобів "антизлодій" в роздрібній торгівлі і великих комерційних мережах пропонуються протикрадіжні ворота. Повний комплекс обладнання включає встановлення:

  • протикрадіжних антен на вході закладу;
  • захисних аксесуарів на продукції;
  • деактиваторів і магнітних знімачів на касі.

Пристрої поділяються на акустомагнітні і радіочастотні. Перші вважаються найбільш ефективними, при цьому відрізняються більш високою вартістю. Радіочастотні датчики обійдуться власникові бізнесу дешевше. Вибирати захисне обладнання необхідно, виходячи з категорії продукції, ступеня ризику крадіжки.

Переваги протикрадіжних воріт

Акустомагнітні протикрадіжні ворота мають ряд позитивних сторін:

  • підвищена чутливість датчика дозволяє виявити сигнал на різних поверхнях, в тому числі металізованих;
  • виключення помилкового спрацьовування;
  • висока стійкість до перешкод;
  • невеликі розміри наклейок AM EAS надають можливість убезпечити від розкрадання речі маленьких розмірів.

Радіочастотна протикрадіжна система дозволяє швидко виявити зловмисника. Завдяки биркам і магнітам RF EAS несанкціоновано пронести товар не вдасться. Датчики бувають гнучкі та жорсткі. Пристрої легко кріпляться до виробу, в тому числі дрібного. В спеціальні сейфери і бокси - міцні і стійкі до тиску, можна розмістити невеликі вироби, тим самим застерегти від розкрадання. 

Інші протикрадіжні системи

Атрибути для вхідної групи є найсучаснішим способом захисту будь-яких товарів. Завдяки протикрадіжним антенам блокуються вхідні двері при появі сигналу. За допомогою ручного детектора зручно виконувати окреме сканування. Тим самим можна уникнути некоректних випадків з покупцями.

Засоби охорони Intelpol легко монтувати, ними просто користуватися. Вартість техніки невисока, а витрати швидко окупляться. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант оснащення, встановлять його швидко і якісно. У каталозі інтернет-магазину великий асортимент різноманітних охоронних пристроїв для оптової, роздрібної торгівлі, сфер послуг. Власники аптек, магазинів, супермаркетів, бутиків, зон розваг з легкістю підберуть ефективний прилад для збереження майна. "Інтелпол" пропонує широкий вибір моделей антикрадіжних засобів, інсталяцію яких можна виконати із розміщенням логотипу вашої торгової марки.