Радіочастотні етикетки і датчики

Радіочастотні захисні етикетки найбільш поширені для захисту найрізноманітних груп товарів, починаючи від одягу і закінчуючи продуктами харчування, включаючи навіть охолоджені продукти.

Основними вимогами щодо якості радіочастотних етикеток є їх висока ступінь детекції (стандартний розкид діапазону частот) або, як кажуть, чутливість, а також клейкість. Не менш важливий фактор - мінімальний відсоток вибракування, який досягається завдяки високоточному і дорогому технологічному устаткуванню, що використовується при виробництві й тестуванні.

Мабуть, єдиний недолік і вразливе місце радіочастотних етикеток - це неможливість їх застосування на металевих і металізованих товарах.

А до переваги перед іншими технологіями, такими, як акустомагнітна й електромагнітна, слід віднести можливість інтеграції радіочастотних етикеток з RFID-технологією, що дозволить в майбутньому і вже дозволяє лідирувати в своєму сегменті ринку.

Радіочастотні датчики за своїми параметрами - розмірами, типами замку, кольором, способами кріплення також захищають досить широкий спектр товарів. У використанні вони більш надійні, ніж етикетки і, крім цього, в залежності від великого розміру можуть детектуватися також на більшій відстані, ніж етикетки.