bg
ideas logo
IdEAs – система для обліку та інвентаризації Identification Electronic Assistant (електронний помічник по ідентифікації) дає можливість розширити межі своєї облікової системи або ж Ви можете з її допомогою побудувати процес обліку з нуля.

WMS система: складський облік і інвентаризація товару

rfid prew icoКонтроль залишків продукції на складі, переміщення, списання і надходження товарів, не можуть бути ідеальними в умовах відсутності автоматизації процесів.

Головними проблемами, які заважають ефективному обліку, прийнято вважати велику кількість товарних позицій, помилки в підрахунках, людський фактор і багато іншого.

І великі, і невеликі склади стикаються з проблемами підтримки актуальних залишків ТМЦ. У цьому випадку на допомогу прийде автоматизація складів за допомогою ефективного програмного забезпечення і високотехнологічного маркування товарів.

Сучасні системи обліку ТМЦ орієнтовані на швидкість і точність зняття залишків і роботу з отриманими даними по складських запасах продукції. Провести інвентаризацію, знайти інформацію про переміщення товару, актуалізувати ціни на продукцію або швидко виявити необхідну одиницю на великому складі не становить труднощів.

Технологія Rfid базується на пасивних мітках з мікрочіпом, які легко зчитуються в будь-яких умовах. При необхідності Rfid-датчик можна використовувати в поєднанні з класичними наклейками штрихкодів або іншими інструментами обліку. Автоматизація роботи складу повністю заснована на цих чіпах та її впровадження легко і швидко здійснити на будь-якому складі.

 

 
ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ ОБЛІКУ RFID
1ico line
Надшвидка інвентаризація
2ico line
Мінімізація часу для обліку переміщуваних товарів
3ico line
Сумісність з системою
штрихкодування
4ico line
Обсяг бази даних 1C до 20000 найменувань
5ico line
Функція оперативного пошуку товару
6ico line
Двосторонній трансфер даних

Облік на складі з максимальним комфортом

Для роботи по складу можна купити як стаціонарні, так і ручні зчитувачі міток. Стаціонарне обладнання встановлюється на вході в склад або в автомобілях перевізників вантажів. При будь-якому русі товару крізь зчитувачі ви зможете зафіксувати надходження або переміщення вантажу з максимальною точністю. Ручний зчитувач дозволяє ідентифікувати чіпи на відстані до 3-х метрів. Крім цього, йому не потрібна пряма видимість тегів, він здатний сканувати їх навіть крізь поліетилен, картон або гіпсокартон.

Програма складського обліку може бути представлена у вигляді веб-версії або встановлена на сервері організації. Розрахований на велику кількість користувачів режим доступу налаштовується таким чином, щоб надати кожному співробітнику можливість працювати з даними в рамках його компетенції. Налаштування функціональних особливостей програмного забезпечення під діяльність компанії дозволяє отримувати максимум переваг для ефективної роботи підприємства.

Wms система допомагає вирішувати відразу декілька проблем:

  • Прискорювати інвентаризацію;
  • Оперативно знаходити на великих складах необхідну номенклатуру;
  • Контролювати залишки і фіксувати рух товарів;
  • Уникати некоректних підрахунків вручну.

Система Rfid позбавлена всіх недоліків звичної технології використання штрихкодів. Для неї неважлива пряма видимість міток, вона може працювати з великою кількістю різноманітного або одноманітного товару. Фізичні пошкодження мітки, потрапляння вологи або бруду на поверхню також не завадять коректності роботи системи. Автоматизовані технології практично не схильні до помилок, за рахунок чого взаємодіяти з ними комфортніше і безпечніше.

МОЖЛИВОСТІ
КОМПЛЕКС: МОБІЛЬНИЙ зчитувачі + ПО IDEAS
Розрахований на багато користувачів режим роботи check
Розмежування прав доступу по користувачам check
Створення та редагування номенклатури check
Прив'язка номенклатури до міток check
Операції надходження / переміщення / витрати check
Пошук конкретної одиниці товару check
Швидка інвентаризація check
Імпорт-експорт даних на внутрішню пам'ять або зовнішній ftp-сервер check
Резервне копіювання даних check
Ціна: 48600 грн
ekran bg
КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ
ПЕРЕД СИСТЕМОЮ ШТРИХКОДУВАННЯ (NFC)
pr1

Відсутність прямого контакту з міткою

Найголовніша і зручна перевага RFID полягає в тому, що для зчитування великої кількості ідентичного або різного за номенклатурою товару, що знаходиться в одній упаковці або на палеті, немає сенсу сканувати кожну одиницю товару в безпосередній близькості від нього і, потім, маркувати, з урахуванням цього, всю палету. Це з успіхом зробить зчитувач незалежно від того, як і в чому упакована вся кількість товару. Радіочастота проникне всюди, навіть крізь гіпсокартон, скло і іноді навіть метал (при використанні спеціальних антіметалічних міток).

Дальність зчитування

До 10-ти метрів при використанні великих міток. Дана властивість не має аналогів в інших, які вже застосовуються, технологіях сканування ТМЦ.
pr2
pr3

Швидкість ідентифікації і підрахунку

Проведення інвентаризації відбувається в сотні, а то й в тисячі разів швидше, ніж при роботі зі штрихкодами, за рахунок відсутності прямого контакту рідера зі стікерами або тегами, незалежно від кількості товару, який проходить через зону дії зчитувача.

Можливість швидкого пошуку загублених речей

Ручний сканер, дальність зчитування якого досягає 3-х метрів, швидко допоможе знайти необхідну одиницю товару. Він також є дуже ефективним інструментом для пошуку товару на складі або при передачі продукції на реалізацію дистриб'ютору.
pr4

Таким чином, підсумовуючи, можна сміливо зробити висновок про те, що основною перевагою вищевказаної технології в процесі інвентаризацій в основі стоїть повна автоматизація складського обліку на базі RFID, яка дозволяє в будь-який час отримати інформацію про наявність чи відсутність даного виду товару і з'ясувати причини.

З огляду на те, що практично всі бухгалтерські програми інтегруються з програмним забезпеченням RFID, яке надається при інсталяції всієї системи в комплексі, ваш облік і контроль товарних потоків буде якісно піднятий на новий сучасний рівень і результати негайно принесуть відчутний ефект.

ЗРУЧНІСТЬ І ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ
alt1
alt2
alt3
alt4
alt5
alt6

Переваги інтеграції WMS системи

Полегшити облік на складі можна за рахунок прискорення роботи з мітками і товарами, що перебувають на зберіганні. За рахунок дальності зчитування чіпів у користувача пристрою немає необхідності забезпечувати прямий контакт носія інформації і зчитувача.

Гарантована точність отримання даних в рамках роботи системи Rfid розрахована на гранично коректну актуалізацію залишків. Ви можете відразу фіксувати значну кількість одиниць товару за лічені секунди. З урахуванням того, що кожна мітка несе в собі унікальну інформацію, ймовірність помилкового внесення даних виключена.

Складський облік із застосуванням Rfid робить неможливими будь-які махінації з мітками. Ви можете бути впевнені в тому, що підробити або змінити дані на чіпі нереально.

Автоматизована система включає в себе три складові:

  • Мітки RFID;
  • Комплект ПО;
  • Ручні і стаціонарні зчитувачі.

Технології простого ведення обліку будуть актуальні для всіх типів підприємств: торговельних і виробничих, комерційних і державних, продовольчих і непродовольчих. Інтеграція Rfid допоможе оптимізувати робочий час співробітників, досягти високого рівня ефективності роботи складу і уникнути збитків від помилок в ході інвентаризацій.

Система обліку товару в магазинах роздрібних мереж та інтернет- представництвах полегшить і процедуру взаємодії з покупцями: пошук обраної позиції можна скоротити до декількох секунд, а, значить, і прискорити процес обслуговування клієнтів.

Для яких підприємств електронний складський облік є актуальним

Простота взаємодії з програмним забезпеченням, висока точність одержуваних даних і можливість налаштувати роботу ПО під вимоги того чи іншого підприємства, робить використання wms систем комфортним для будь-якого комерційного проекту.

Займаючись доставкою продукції в Києві або по всій Україні, ви легко зможете фіксувати всі переміщення товарів. Ця опція буде актуальна для інтернет-магазинів, які мають широкий перелік ТМЦ. Аптеки, супермаркети та спеціалізовані магазини з широким асортиментом позицій зможуть спростити проведення інвентаризацій і контроль за актуальним наповненням складу. Електронний складський облік покликаний зробити управління залишками товарів якісним і надійним, забезпечуючи користувача найбільш точною інформацією щодо наявності та руху ТМЦ.

Зворотній зв'язок

до 10 мб