Електронні цінники

Проблема заміни або зміни цін у всьому асортименті і різноманітті товарів в торгових підприємствах, великих мережах рітейла або супер-,гіпермаркетах неминуче тягне за собою такі операції, як терміновий друк нових цінників і заміна старих. Якщо додати сюди ще і надходження нових товарів і збільшення переліку, то завдання набагато ускладняються.

Навіть, використовуючи найсучасніші портативні ручні принтери зі штрих-кодами, а також необхідність присутності при цьому персоналу, нескладно зробити висновок, що витрати, які виникають при цьому часто дуже значні і вимагають додаткових трудових ресурсів і часу. А якщо врахувати такий момент, як ймовірність помилки, неточності або затримки, то це ще більше ускладнює проведення переоцінки і подальшої інвентаризації товару.

У зв'язку з цим і було знайдено і впроваджено унікальне рішення по автоматизації всього цього процесу - електронні ESL-цінники. Що ж являє собою електронний цінник, що спричинив створення цілого технологічного процесу, який з'єднав в собі новітні досягнення електроніки, автоматизації, програмування?

Електронний ESL-цінник і області його застосування

Сам по собі електронний цінник (Electronic Shelf Label) це такий пристрій, який зовні схоже на невеликий монітор певного розміру, виготовлений по EPD-технології, обрамлений з усіх боків тонкою пластиковою рамкою. Унікальність цього виробу полягає в тому, що монітор являє собою «електронний папір», на який віддалено за допомогою ESL-технології в певні сегменти можна вносити цифри і текст. Таке дистанційне керування здійснюється за допомогою програмного забезпечення для цінників, і також є частиною вищезгаданої технології. Більш того, немає необхідності в прокладанні будь-яких комунікацій, тому що подача сигналу на цінники проводиться за допомогою радіочастотної технології.

Таким чином, для зміни вартості товару, досить купити необхідну кількість електронних цінників певного типу і розміру, а потім за допомогою ESL софту вивантажити первинну, а по закінченні якогось певного періоду часу, оновлену інформацію на всі цінники, які підлягають коригуванню, одночасно. Дана операція займає мінімальну кількість часу і трудовитрат, яка перевищує існуючі процеси в рази. Причому ймовірність помилки або похибки зводиться практично до нуля.

Переваги електронних цінників очевидні:

  • повна автоматизація процесу зміни цін на будь-яку кількість і асортимент товару;
  • інтеграція програмного забезпечення з бухгалтерським обліком;
  • різноманітність розмірів і типів цінників і можливість їх брендування;
  • багаторазове використання і надійність;
  • значна економія часу і людських ресурсів.

Слід зазначити, що тенденція використання електронних ESL-цінників набирає все більших обертів і застосовується в багатьох відомих світових мережах рітейла. Пілотні проекти вже успішно пройшли апробацію і підтвердили окупність цієї технології.

Залежно від складності проекту, підготовки ПЗ і кількості електронних цінників безпосередньо формується і ціна за такий пристрій.

Купити електронний цінник за доступною ціною

А замовити електронні цінники можна в компанії «Інтелпол» (Україна, Київ), в якій Вам дадуть професійну консультацію і запропонують необхідну допомогу в підборі цінників, а також сформують кошторис.