Протикрадіжний захист ноутбуків і нетбуків

Надійний захист ноутбука від крадіжки

Організація вітрин, відкритих викладок в магазинах електроніки вимагає використання надійних захисних датчиків, що запобігають крадіжці. Система антизлодій для ноутбука дозволяє виставити весь товар на огляд, щоб потенційні покупці могли ознайомитися з зовнішнім виглядом, основними функціями. Високий рівень захисту, який надає протикрадіжне обладнання, гарантує безпеку техніки.

Системи антизлодій представлені компактними датчиками, які підключаються до USB порту, тому їх можна використовувати з ноутбуками і деякими моделями планшетів. Подібні датчики оснащені вбудованими елементами живлення (акумулятор).

Системи прості в установці і обслуговуванні, впоратися з ними зможе кожен співробітник магазина.

Сигналізація на ноутбук оснащується системою інфрачервоного дистанційного керування, що гарантує високу ступінь захищеності. Довжина кабелю у 100 сантиметрів забезпечує свободу дій для покупців. Але при спробах виносу техніки спрацьовує акустичний сигнал на рівні 100 децибел.

Максимум комфорту і безпеки

Підключення систем антизлодій до всіх ноутбуків в вашому магазині допоможе позбутися від занепокоєння за збереження техніки. Можливість віддаленого доступу і простота установки дозволить персоналу не відволікатися на постійне обслуговування цих датчиків. Автономні датчики гарантують надійний захист для власників магазинів і комфорт для покупців, яким цікаві товари на вітрині.

Замовити протикрадіжне обладнання ви завжди можете в будь-якій кількості. Якщо у вас залишилися питання з приводу захисних систем, ви легко отримаєте консультації в повному обсязі. Доставка товарів виконується по Києву і Україні, з можливістю оплати будь-яким, зручним для вас, способом.