Протикрадіжний захист годинників в магазині

Великий вибір надійних антикрадіжних систем для годинників в магазині

Створити привабливу вітрину з відкритою викладкою в годинниковому магазині - завдання не з простих. Особливо, якщо ви пропонуєте покупцям дорогі позиції, які важливо захистити від крадіжок. Ефектно вирішити цю ситуацію допомагає протикрадіжне обладнання для годинників, представлене компактними і ергономічними п'єдесталами. Ви можете вибрати системи антизлодій для звичайних наручних годинників або моделей Smart-Watch.

Системи антизлодій для Smartwatch складаються з міцної, твердої основи і датчика, до якого "розумний" девайс кріпиться за допомогою троса. За рахунок достатньої довжини троса покупці можуть ознайомитися з особливостями годинника, оцінити всі переваги конструкції. Система має невеликий кут нахилу, тому всі годинники доступні огляду, навіть якщо розташовані в декілька рядів.

В місці з'єднання конструкції і датчика розташований світловий індикатор, що дозволяє відстежувати персоналу робочий режим пристрою.

Сигналізація для годинників наручного типу також представлена у вигляді компактного п'єдесталу, оснащеного круговою LED-індикацією, що сигналізує про роботу датчика. Головна перевага такої системи в тому, що вона надійно захищає корпус і ремінець годинника від пошкоджень. П'єдестал оснащується системою радіоканального дистанційного керування.

Естетична і безпечна викладка - збільшення продажів вашого магазину

Надійний захист годинників від крадіжки дозволить створити привабливі вітрини, захистивши дорогу техніку від пошкоджень і виносу. Вам не доведеться витрачатися на установку дорогих систем відеоспостереження.

Замовити датчики за доступною ціною ви можете в будь-якій кількості, сплативши будь-яким зручним для вас способом. Доставка доступна по Києву і Україні, в відділення кур'єрської служби або в ваш офіс. На всі питання оперативно дадуть відповідь консультанти компанії Intelpol.