Захист від крадіжок дрібної електроніки та інше

Думаємо про захист від крадіжок дрібної електроніки

Великий сегмент покупок в магазинах техніки складає дрібна електроніка, тому завдання власника: організувати вітрину максимально естетично. Найкраще використовувати відкриту викладку, щоб потенційні покупці могли помацати, оглянути товар, ознайомитися з його особливостями. Не зазнати збитків і захистити магазин від виносу дрібних гаджетів допоможуть антикрадіжні системи для дрібної електроніки. Такі пристрої представлені у вигляді компактних автономних датчиків, доступних в різних модифікаціях.

Затребуваними залишаються універсальні датчики для захисту двох товарів відразу - їх можна використовувати для викладення однотипних товарів, моделей одного бренду. Датчики оснащуються світловими індикаторами, що дозволяє персоналу контролювати їх робочий стан. Завдяки продуманій конструкції захисних систем, товар можна встановити в будь-якому положенні, вертикально або горизонтально.

Датчик і стойка-фіксатор з'єднані крученим кабелем, що забезпечує покупцям вільний доступ до техніки.

Надійний захист від крадіжок забезпечує сигналізація для дрібної електроніки, яка включається при спробі виносу девайсів, що досягає рівня гучності в 80 децибел.

Встановлюються і кріпляться системи антизлодій дуже просто, без додаткових інструментів або спеціальних навичок.

Максимальний захист дорогої дрібної техніки

Всі захисні датчики, представлені в нашому магазині, виконані в строгому, лаконічному дизайні, тому не відволікають відвідувачів від знайомства з технікою.

Замовити протикрадіжні системи за доступною ціною легко в магазині Intelpol, в будь-якій кількості, необхідної для вашої вітрини. Доставка виконується по Києву і Україні, будь-якою кур'єрською службою. Спосіб оплати обираєте будь-який, зручний для вас.