Протикрадіжний захист планшетних комп'ютерів

Антикрадіжне обладнання для планшетів - особливості товару

Магазини електроніки часто відчувають незручності при організації відкритої викладки товару. Основна складність полягає не тільки в необхідності представити товар у вигідному світлі, а й захистити його від зазіхань недобросовісних покупців. Вирішити цю проблему допомагає система захисту товарів для планшетів в магазині, що дозволяє виставити смартфони на вітрині в кращому вигляді.

Найчастіше, антикрадіжна система представлена у вигляді автономних п'єдесталів різних модифікацій. Підбирати модель протикрадіжного обладнання можна, в залежності від діагоналі смартфонів, планшетів.

Якісне обладнання відрізняється зручністю експлуатації - п'єдестали оснащуються джерелами живлення, що позбавляє від необхідності постійної підзарядки. Стойки легко встановлюються, з цією процедурою впорається будь-який співробітник магазину. Устаткування виконано в строгому і лаконічному дизайні, тому не відволікає відвідувачів від знайомства з технікою.

Завдяки особливостям конструкції, електроніка розташовується під невеликим нахилом, що спрощує ознайомлення покупців з планшетами. Електронні пристрої можна піднести до обличчя, оскільки кабель трохи виведений назовні. Гаджет з'єднується зі стойкою непомітним тросом, при від'єднанні якого спрацьовує сигналізація для планшета.

Різноманітність вибору і доступні ціни

На передній і задній стінці п'єдесталів розташовуються LED індикатори, що дозволяють персоналу магазину стежити за робочим режимом.

В магазині системи антизлодій представлені великим вибором різних моделей, за доступними цінами.

Замовити захисне обладнання для електроніки ви можете з доставкою по Києву та Україні. Також ви завжди зможете розраховувати на кваліфіковану консультацію, допомогу у виборі потрібної моделі.