Протикрадіжний захист фотокамер і відеокамер

Як організувати в магазині захист відеокамери від крадіжки?

Фото та відео апаратура відноситься до елітного сегменту, тому при організації відкритої викладки важливо продумати надійний захист. Охоронці не завжди можуть контролювати весь торговий зал, камери відеоспостереження також не охоплюють всі вітрини. Оптимальним рішенням, яке допоможе уберегти цінну техніку, вважаються протикрадіжні системи для відеокамер. Устаткування антизлодій, які забезпечують належний захист від крадіжок, представлено автономними п'єдесталами. Це компактні стійки, виготовлені з удароміцного пластика, оснащені елементами живлення. Завдяки цій особливості, власники і персонал магазину позбавлені від необхідності постійно заряджати системи.

Системи для захисту фото, відео апаратури відрізняються стійкістю і надійністю, міцними кріпленнями. Відламати їх, без залучення уваги, злодієві ніяк не вдасться.

При всіх своїх високих захисних властивостях, стійки дозволяють вигідно розташувати на вітрині апаратуру, в найбільш привабливому для покупців вигляді.

Зручна конструкція антикрадіжних стійок дозволять покупцям ознайомитися з усіма особливостями і функціями фотоапаратів і відеокамер.

Антикрадіжні системи для фотокамер з гарантією якості

До вашої уваги представлені автономні п'єдестали для захисту цінної електроніки, до яких додаються гарантійні сертифікати. Кожна система оснащується LED індикаторами, що забезпечують контроль робочого режиму датчиків.

Системи прості в установці - змонтувати подібний п'єдестал під силу будь-якому працівнику магазину електроніки, для цього не потрібно складного інструменту або особливих навичок.

На відкритій викладці вигідно будуть виглядати камери і відповідні до них об'єктиви. У нашому магазині, крім датчиків для фотокамер, ви можете підібрати антикрадіжні системи для об'єктивів.

Замовляйте товари за доступними цінами, з доставкою по Києву та Україні.