Системи захисту від крадіжок телефону в магазині

Надійний захист від крадіжки телефону в магазині

Захистити від крадіжок техніку, представлену на вітрині вашого магазину, допомагають спеціальні протикрадіжні системи для мобільних телефонів. Міцні, компактні і надійні пристрої представлені різними модифікаціями: автономними датчиками і п'єдесталами. Залежно від особливостей товару, ви можете вибрати захисні системи для відкритої викладки, горизонтальних і вертикальних вітрин.

Автономні п'єдестали виготовляються з прозорого акрилу або ABS пластику, тому вони практично непомітні за смартфонами або телефонами. Такі системи не відволікають увагу покупців від товару, при цьому, надійно захищають від крадіжок.

В конструкції захисного пристрою антизлодій передбачений трос для з'єднання смартфона і стійки. Розглянути гаджет ближче, ознайомитися з його функціональними особливостями легко, оскільки кабель в стійці виведений назовні. Сигналізація спрацює в тому випадку, якщо смартфон від'єднають від кабелю з зарядкою або зрушать п'єдестал з місця.

Переваги протикрадіжного обладнання для телефонів

П'єдестали оснащуються акумулятором, тому їх не потрібно підключати до джерел живлення. Основні переваги захисних систем:

  • Зручний кут нахилу, який поліпшує візуальне сприйняття смартфона;
  • Міцна конструкція, стійка до пошкоджень;
  • Швидкий і простий монтаж.

В захисних пристроях встановлена інфрачервона або радіоканальна система дистанційного керування, за допомогою якої можна об'єднати всі датчики в магазині.

Захисні датчики і п'єдестали дають відмінну можливість представити техніку в найвигідніших позиціях, які забезпечують належний захист від крадіжок та донести до покупців важливу інформацію.

На усі товари надається гарантія якості. Доставка виконується по Києву і всій території України.