Система «Розумний Дім»

Багато людей думають, що квартира, заміський будинок або корпоративний офіс в стилі хай-тек - це приміщення, напхане детекторами, проводами і автоматичними системами управління. Насправді, дизайн інтер'єру, виконаний в цьому стилі, зовсім не пов'язаний з обов'язковим використанням технологічних нововведень, що підкорюють весь цивілізований світ.

Всі геніальні винаходи вчених в галузі штучного інтелекту можуть послужити на благо при особистому користуванні і роблять це постійно. Це стосується, в першу чергу, комплексу розумний будинок від компанії Intelpol, який і є прикладом застосування на практиці інноваційних систем, розробок. Як часто нам хочеться прийти додому, і щоб нас там чекали і зустрічали. А що, якщо Вас чекатиме сам Будинок? Зустрічати вже звареною кавою, підсвічуванням порога і теплою кімнатою?

І це лише мала частина всіх можливостей такого будинку, управляти яким можна дистанційно, ще тільки виходячи з роботи. У той же час можна зробити керованим і офіс. Тільки уявіть: Ви ще їдете, а кабінет вже освітлений, заздалегідь підготовлені документи вже друкуються, сервера оновлюються самі, не вимагаючи участі персоналу.

Унікальна система "Розумний дім" вже в Україні!

Ще 20 років тому багато хто вважав подібні технології чимось нереальним, захмарних або просто науковою фантастикою. Але зараз в нашу країну активно приходять європейські нововведення, що пройшли перевірку мільйонами сімей, користувачами інших цивілізованих країн. Однією з переваг в оформленні такого будинку є те, що всі дроти, кабелі і інші деталі зовсім непомітні і приховані від очей. Процес управління будинком зрозумілий навіть дітям, що дозволяє легко навчити їх користуватися новими функціями будинку.

Найвигідніше купувати комплексом, обладнання для розумного будинку за ціною значно нижче і дозволяє одноразово оснастити і налаштувати всю будову, як всередині кожну кімнату, так і зовні. Майстри і розробники Intelpol мають успішний досвід модернізації будинків і гарантують якість і надійність всієї системи під свою відповідальність.

Уявіть, що кожен елемент Вашої електроніки реагує на наближення, знає переваги кожного члена сім'ї. В такому випадку не виникне необхідності відволікатися від своїх справ - все що потрібно вже буде зроблено Домом. Це дуже оцінять молоді батьки, наприклад, коли ванна набереться водою з саме тією температурою, яка необхідна, в той час, як пляшечка з сумішшю буде нагріватися на кухні - адже все розписано по годинах. Якщо Ви їдете на відпочинок усією сім'єю, то можете бути спокійні: такий будинок в безпеці, а газон буде политий.

Різновиди пристосувань і специфіка застосування

В основний пакет механізмів, які можна об'єднати в одну систему, входять:

  • охоронний детектор руху з функцією включення освітлення,
  • сигналізація,
  • термостат з регулюванням кондиціонування і опалення,
  • освітлення кімнат і присадибної території,
  • автоматичний полив газонів,
  • контроль басейну і спа (температура, насоси, закриття шлюзу в негоду),
  • гаражна система (виявлення автомобіля),
  • музичний центр з функцією управління акустичною системою.

Дистанційна безпека - опіка близьких і майна

Постійне відеоспостереження і високоякісне відтворення на екрані системи стеження, оповіщення охоронних компаній при загрозі - це основа непорушності Вашої оселі. Все необхідне обладнання об'єднується з дистанційним центром спостереження. Крім того є дистанційне керування за допомогою інтернет і смартфона, доступне особисто власнику будинку і іншим мешканцям будинку.

Варіанти комплектації, індивідуальний підхід і можливості Будинку

Технологи Intelpol монтують системи "Розумний будинок" і всю необхідну апаратуру за особистим запитом, тільки після досконального вивчення побажань клієнта і узгодження плану майбутніх робіт. Ми гарантуємо конфіденційність інформації про те, як влаштована Ваша охорона, і точність роботи систем безпеки.

→Завантажити презентацію і повний опис системи "Розумний будинок"

Завантажити зараз