Система управління воротами, ролетами, шторами

Система управління воротами, ролетами, шторами

Оцініть товар:
1/ 5stars

Якщо ви проживаєте в приватному домоволодінні або заміському котеджі і маєте в постійному користуванні автомобіль, вам щодня доводиться стикатися з необхідністю виконувати одні і ті ж дії або операції по відкриттю / закриттю в'їзних, а також гаражних воріт. Для цього в системі «Розумний будинок» є така функція як автоматика для воріт.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Крім цього, якщо ваш будинок оснащений на вікнах або дверях такими пристроями для захисту від несанкціонованого проникнення, як ролети (рольставні), або ж просто жалюзі, штори, маркізи, ви можете за допомогою системи автоматизації дозволити створити управління цими пристроями і об'єднати їх в загальну систему, що функціонує спільно з іншими елементами розумного будинку. А гнучка система програмування дозволяє зв'язати різні події або тимчасові параметри з роботою цих пристроїв. Так, наприклад, під час сходу сонця система «автоматика для штор» відкриє їх у всьому будинку, а при настанні сутінків штори автоматично закриються. Можливо також задати виконання сценарію «Нікого немає вдома» або «Відпустка». При цьому автоматика для ролет закриє (опустить) їх на вікнах і поставить систему на охорону. При сильних поривах вітру, дощі або град, а також в зимову пору року, система складе наявні на вікнах маркізи, запобігаючи їх від можливого пошкодження.

Для цього блок управління воротами або іншими пристроями інтегрують з контролером домашньої автоматизації.

Слід зазначити, що інсталяція подібної системи можлива не тільки в приватних будинках або котеджах, а також і в окремій офісній будівлі або підприємстві, що знаходяться на окремій території.

І точно так само, як і при використанні інших компонентів системи, всіма цими програмами можна керувати і з мобільних пристроїв - смартфонів, планшетів, в тому числі і через Інтернет. При цьому автоматика воріт також одночасно працює і зі стандартними пультами.

Ціна на установку всієї автоматики або тільки однієї її частини буде залежати від обраної вами конкретної кількості приміщень обладнаних ролетами, жалюзі, шторами, а також датчиків, встановлених на кожне вікно, двері або ворота і управління ними окремо або в системі в цілому. Система також має можливість до подальшого розширення функціоналу для вирішення нових завдань в інших приміщеннях вашого дому.