Керування системою відеоспостереження

Керування системою відеоспостереження

Оцініть товар:
2/ 5stars

В Європейському Союзі, США, Канаді та інших країнах віддалене відеоспостереження через інтернет давно є побутовою потребою охоронних організацій. Тисячі підприємців особисто щодня стежать за безпекою персоналу, ще десятки тисяч - отримують страховку завдяки достовірним відео, що послужило доказом при виникненні суперечних питань та двобічних ситуацій, і нерідко допомагав повернути втрачене за допомогою поліції.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

У нас ця обережність ще не стала звичною, але, так чи інакше, багато хто знайшов в камерах спостереження порятунок від різних ризиків і загроз. Такий спосіб захистити або убезпечити себе (за допомогою відео), для жителів нашої країни вже не в новинку, доказом цього є навіть попит на відеореєстратори.

Приватне віддалене відеоспостереження

У прагненні знайти почуття захищеності, убезпечитися, людина в першу чергу звертає увагу на свій будинок. Тому компанія Intelpol пропонує системи з камер спостереження, з можливістю контролю через гаджет або спеціальний сенсорний дисплей. Перший варіант - це передача зображення власникові будинку, квартири або ділянки, з можливістю дублювання іншим членам сім'ї. Другий варіант - передача даних онлайн третій особі, що забезпечує негайне реагування в разі тривоги (різним службам охорони).

Надійність постійного контролю гарантує збереження майна і цілодобову безпеку рідних. Для людини, що володіє власним бізнесом і не має вихідних, це дуже важливо - знати, що улюблені в безпеці. Ми допоможемо забезпечити Вам таку впевненість.

Технології для відеозапису в торговий зал і на касових апаратах

Окремо варто комерційне застосування відеокамер, що використовується в громадських місцях. Хоч би яким ні об'єкт: ресторан, магазин, торговий центр або гіпермаркет, система віддаленого відеоспостереження необхідна для його безпечного функціонування.

По-перше, більшість злочинців вона відлякає. По-друге, якщо людина все ж недалекоглядний, то знайти його і повернути втрати набагато простіше, ніж зі слів продавця. По-третє, це гарантує чесність самого персоналу. Жоден касир не зробить крадіжку, чи не обрахує і не нахамив відвідувачеві, знаючи що над ним відеокамера, все це фіксується і може бути переглянуто власником, його безпосереднім начальником.