Сценарне керування

Сценарне керування

Оцініть товар:
4/ 5stars

Сценарне керування є тим важливим і, по суті, центральним компонентом системи, який значно оптимізує можливості користувачів для зручного і комфортного управління автоматизованою системою «Розумний дім». Переваги використання цього управління незаперечні. Зручність користування полягає в наступному. При одному натисканні кнопки на сенсорному екрані, мобільному пристрої або настінному вимикачі контролерами виконуються відразу кілька дій. Наприклад, при виході з будинку ви натискаєте кнопку запуску сценарію на сенсорній панелі, мобільному пристрої або настінному вимикачі, налаштованих відповідним чином, наприклад, під сценарій «Нікого немає вдома».

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Програмування розумного будинку побудовано таким чином, що контролер, отримавши сигнал від натиснутої вами клавіші, виконує ряд дій - вимикає все світло в будинку, вимикає систему мультирум і телевізори, перекриває воду, переводить систему управління клімат-контролем в економічний режим функціонування, закриває двері і вікна ролетами, встановлює всю систему в режим охорони, не вимикаючи при цьому систему автоматичного поливу вашої зеленої зони. Контролери для розумного будинку є свого роду диспетчерами і одночасно виконавцями поставлених завдань.

Тому будь-яка послідовність дій, яку користувач виконує досить часто, може бути виконана за допомогою сценаріїв одним дотиком сенсора.

Менеджери проекту системи «Розумний будинок» від компанії «Інтелпол» нададуть кваліфіковану консультацію при виборі будь-якого сценарію і допоможуть вам при складанні кошторису оптимізувати витратну частину. А професійні інженери виконають монтаж з гарантією і на досить високому рівні. При цьому вам будуть надавати безкоштовну технічну онлайн-підтримку в гарантійний період експлуатації системи.