Система керування освітленням

Система керування освітленням

Оцініть товар:
1/ 5stars

Автоматизована система управління освітленням є важливою складовою системи управління «Розумний дім». Вона підкреслює індивідуальність вашого будинку, визначає його настрій, розставляє акценти в залежності від вашого настрою. Для вечірки - це яскраве освітлення по всьому будинку, для романтичної вечері - приглушене спокійне світло. Дистанційне керування світлом в квартирі дозволяє легко змістити акценти у вашому інтер'єрі, наприклад, створити певну композицію підсвічування предметів мистецтва або в інших приміщеннях, де будуть збиратися ваші гості.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Якщо ви повертаєтеся додому в темний час доби, будинок зустріне вас режимом чергового світла, і вам немає необхідності шукати вимикач в темряві. Після вашого відходу з передпокою або вестибюля світло автоматично вимкнеться.

Якщо ви вже відпочиваєте, то, не встаючи з ліжка, можете вимкнути світло на першому поверсі будинку або в дитячій. А йдучи з дому, одним натисканням кнопки або сенсора вимикається світло у всьому будинку, при цьому немає необхідності перевіряти включені світильники по всіх приміщеннях.

Уявіть собі, що прокинувшись вночі, ви захочете піти в туалет або ванну, ви будете несподівано засліплені яскравим світлом включених вами ламп. А за допомогою такого пристрою, як блок управління світлом системи домашньої автоматизації, ви самостійно встановлюєте рівень освітленості в залежності від тимчасових критеріїв. Наприклад, встановіть за допомогою системи управління освітленням у вашій ванній кімнаті рівень освітленості в 40% протягом ночі і ніколи не будете турбуватися про те, що вас розбудить яскраве світло на шляху в туалет.

Сценарії або сцени - це ще одна перевага керованого освітлення. Замість того, щоб переходити від вимикача до вимикача для створення світлової атмосфери, вам досить натиснути одну кнопку або сенсор запуску сцени і різні світлові групи переключаться на раніше заданий режим роботи. У домашніх кінотеатрах для початку перегляду кінофільму одним натисканням сенсора ви можете закрити штори в приміщенні, опустити екран, включити проектор або телевізор, приглушити освітлення, включити підсвічування і вибрати джерело відеосигналу для перегляду. По закінченню фільму автоматично включиться освітлення, і відкриються штори.

Проживаючи в приватному будинку, вам немає необхідності пам'ятати про те, що треба включити або вимкнути підсвічування будинку та ландшафтне світло. Автоматична системи управління світлом зробить це замість вас. А вбудована в контролер управління освітленням функція «астрономічний годинник» виконає ці сценарії, з урахуванням часу заходу і сходу сонця.

Щоб купити систему дістанційного управління освітленням, вам необхідно визначити групи приміщень, в яких ви хочете реалізувати певні сценарії світлові атмосфери, а потім зв'язатися з фахівцями компанії «Інтелпол», які професійно проконсультують вас і допоможуть кваліфіковано і розумно підібрати та встановити необхідне вам обладнання.