Дистанційне управління і моніторинг

Дистанційне управління і моніторинг

Оцініть товар:
1/ 5stars

Перебуваючи вдома, дуже комфортно користуватися системою «Розумний Дім», але потрібно також врахувати варіанти контролю вашою нерухомістю, якщо ви перебуваєте у відпустці, відрядженні, або просто далеко за межами країни. Як підказують нам сьогоднішні реалії, будь-яка ультрасучасна технологія повинна бути оснащена можливістю дистанційного керування. Система домашньої автоматизації від компанії «Інтелпол» не є винятком, і передбачає наявність даної функції в загальному пакеті послуги.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Важливою особливістю для того, щоб система дистанційного керування будинком виконувала всі технічні вимоги користувача коректно і безперебійно, є кваліфікована інтеграція з системами безпеки: сигналізацією та відеоспостереженням.

Клієнтське програмне забезпечення для смартфонів, планшетів (в Play Market для Android, в AppStore для Iphone), ноутбуків дозволяє використовувати дистанційне керування будинком з будь-якої точки світу також легко, як і перебуваючи у себе вдома. ПЗ дозволяє підключитися до контролера домашньої автоматизації і камерам відеоспостереження, подивитися температурний режим в приміщеннях, проконтролювати стан системи освітлення, клімат-контролю, віддалено включити сауну або вимкнути праску, якщо забули це зробити, спостерігати, чим займається вдома ваш домашній персонал або що робить домашній вихованець.

Перед поверненням додому ви можете віддалено включити систему опалення або кондиціонування так, щоб повернувшись додому відразу потрапити в комфортне приміщення, при цьому, не витрачаючи енергоносії для підтримки клімату в будинку під час вашої відсутності. Ви маєте можливість безпосередньо з робочого місця включити сауну і після повернення додому немає необхідності чекати, поки вона прогріється.