Протикрадіжні системи для ювелірних магазинів

Одними з найбільш дорогих товарів в світі, крім нафти, газу та ін., є діаманти, золото та інші коштовності. І коли мова йде про торгівлю даними виробами в роздрібних магазинах і бутиках, то перше, що буде турбувати будь-якого власника подібного роду бізнесу - ефективний облік і збереження таких товарів. В Україні цей сегмент вже дуже давно потребує реформування і впровадженні новітніх технологій автоматизації торгового процесу.

Облік товару, та й будь-якого виробу, є досить складним, трудомістким, тривалим за часом і витратним процесом. Якщо простежити весь ланцюжок від комплектації сировини і виробництва будь-якого товару до моменту його реалізації кінцевому споживачеві, то можна буквально потонути в масі проектної, виробничо-технічної, бухгалтерської, супровідної та іншої документації. А якщо сюди додати ще людський фактор і втрати, які можуть неминуче виникати при переміщенні товару-виробу і які необхідно мінімізувати і скорочувати, то проблема обліків, звірок і інвентаризацій потребує якоїсь операційної системи, яка вирішувала б цю проблему, і, як можна, швидше.

Щоб полегшити і об'єднати всі ці процеси і поставити завдання з обліку та ідентифікації товару, а також все, що з ним пов'язано - сировина, готова продукція, транспортування, складування, скорочення втрат, продаж і т.п. і застосовується радіочастотна технологія ідентифікації товару RFID (англ. Radio Frequency IDentification, радіочастотна ідентифікація).

Впровадження RFID в ювелірній галузі надає наступні можливості:

ідентифікація до 250 товарів

Виробляти ідентифікацію до 250 товарів за лічені секунди

Впровадити повноцінну систему контролю та обліку товарів

Впровадити повноцінну систему контролю та обліку товарів

Smart-вітрина

Створити найефективні точки продажів з технологією - Smart-вітрина

надійна система захисту від крадіжок

Забезпечити роздрібні бутики найнадійнішою системою захисту від крадіжок

Принцип дії RFID технології полягає у використанні і застосуванні спеціальних пристроїв для ідентифікації ювелірних виробів, за допомогою обміну-зчитування радіосигналів між RFID-міткою (транспондером) і зчитувальним пристроєм (зчитувачем, рідером або інтегратором).

Таким чином, основними компонентами даного RFID рішення є:

 1. Мініатюрні мітки, які кріпляться на коштовності. Одне з призначень цієї бірки - зберігати детальні відомості про товар, записані RFID-зчитувачем. Друге ж: виконувати протикрадіжну функцію при спробі потенційним зловмисником викрасти будь-яку прикрасу з магазину.
 2. Зчитувачі ручні і стаціонарні. Стаціонарні рідери призначені для контролю переміщення товару зі складу в магазин, між торговими точками, а також для програмування міток, запису або перезапису інформації та фіксації наявності товару на smart-полицях. Ручний сканер RFID дозволяє виконати неймовірно швидку інвентаризацію товарів, зісканувавши більше ніж1000 виробів за одну хвилину.
 3. Програмне забезпечення має дуже великі можливості, починаючи від прив'язки міток до бази даних і до формування видаткової накладної при відвантаженні або продажу товару. Воно Може бути інтегровано з існуючої облікової системою (1С, Парус та ін.) для вивантаження і синхронізації необхідної інформації.

Принцип роботи протикрадіжних систем в ювелірних салонах і магазинах

Всі мітки запрограмовані і прив'язані до конкретних smart-полиць згідно з концепцією магазину і вимогою замовника.

На кожному зі зчитувачів, які знаходяться всередині полиць / стелажів / вітрини встановлено максимальну відстань, на яку ювелірний виріб може віддаляться для примірки та огляду товару покупцем.

При порушенні цієї дистанції або спробі пошкодити бірку будуть спрацьовувати звукова і світлова сигналізація, блокуватися двері, а також є можливість підключити функцію автоматичного виклику поліції або служби охорони.

Облікова система - Виробництво та торгівля

 • Контроль і облік виробів на всіх етапах до моменту продажу
 • Зберігання в мітці детальної інформації по кожному виробу
 • Повна історія руху товару
 • Миттєва інвентаризація
 • Інтеграція з існуючими ПЗ
 • Визначення кількості вільних місць
 • Система smart-вітрина
 • Спрацювання сигналізації при спробі крадіжки
 • Блокування дверей
 • Автоматичний виклик поліції

Виробництво та торгівля + захист від крадіжок

 • Контроль і облік виробів на всіх етапах до моменту продажу
 • Зберігання в мітці детальної інформації про кожному виробі
 • Повна історія руху товару
 • Миттєва інвентаризація
 • Інтеграція з існуючими ПЗ
 • Визначення кількості вільних місць
 • Система smart-вітрина
 • Спрацювання сигналізації при спробі крадіжки
 • Блокування дверей
 • Автоматичний виклик поліції

Захист товарів від крадіжок - це ще одна з функцій технології RFID

Щоб купити системи RFID, а також розрахувати вартість комплектації, необхідно звернутися до постачальників даного виду продукції в Україні. Одним із таких професійних постачальників з більш ніж двадцятип’ятирічним досвідом інсталяції подібного обладнання є компанія Інтелпол, м. Київ. Ви можете без особливих проблем замовити обладнання RFID і менеджери компанії запропонують вам оптимальну ціну. Численні відгуки клієнтів свідчать про високий імідж компанії Інтелпол

Зворотній зв'язок

до 10 мб