Захисні стойки для планшетів

Найбільш економічним, але в той же час престижним і функціональним рішенням з організації системи самообслуговування клієнтів або відвідувачів, є спеціальні інфо стойки для планшетів..

Вони виконують відразу кілька функцій: здійснюють надійний захист планшета від можливої крадіжки зловмисниками і дають можливість вільного доступу до необхідної інформації користувача або гостя будь-якої установи.

Головною перевагою цього продукту його механічні та антивандальні властивості. Планшет дуже надійно зафіксований за допомогою спеціального кріплення зі сталі, покритої порошковою фарбою. Лицьова частина цього кріплення практично повністю перекриває рамку планшета, при цьому залишаючи можливість використання фронтальної камери і основної кнопки, розташованої в нижній частині екрана. Важливим доповненням виступає механічний ключ, що закриває кріплення і кабель підзарядки, який заряджає планшет і виконує функцію сигналізації, якщо все-таки кріплення п'єдесталу якимось чином було зламане.

Можливо кілька варіантів позиціонування:

  1. на високому п'єдесталі, який буде розміщений на підлозі, або на столі;
  2. підставка може бути вмонтована в стіну;
  3. опціонально може бути обраний кут нахилу для розташування планшета.

Модельний ряд даного виду захисту не настільки широкий, і не так уніфікований, як стандартний лінійно-модульний захист, але при цьому завжди є можливість виготовлення основних елементів кріплень під замовлення для конкретної моделі планшета.

Сферою застосування даного обладнання можуть бути банки, держустанови, ресторани, готелі, бутіки, магазини електроніки, заправки в якості терміналу самообслуговування або інфокіосків і багато іншого.

Фахівці компанії "Інтелпол" завжди готові провести професійне консультування для підбору оптимальної конфігурації обладнання, а також здійснити виготовлення захисних кріплень безпосередньо під конкретну модель планшета за запитом замовника.