Побутова техніка і електроніка

Для захисту магазинів електроніки та побутової техніки комплексними системами безпеки існує досить широкий спектр антикрадіжного обладнання.

Насамперед мається такий унікальний продукт, як система захисту на вітрині, що дозволяє значно оптимізувати витрати на утримання персоналу охорони.

В даний час існують найрізноманітніші моделі п'єдесталів і датчиків, що дозволяють досить надійно і гарантовано захистити практично будь-який товар, включаючи всілякі гаджети, що знаходиться у вільному доступі на вітринах, стендах і стелажах.

При цьому додаткова установка антикрадіжной системи акустомагнітної технології із застосуванням такого датчика, як «павук», надійно захистить електронну техніку, що знаходиться в коробках і скоротить ризик втрат від крадіжки товару.

Якщо ви ще до того ж інсталюєте і систему відеоспостереження та відеоконтролю касових операцій, то набагато убезпечите ваш товар. Встановлене, як допоміжний елемент, таке обладнання, як лічильники відвідувачів дасть вам можливість контролювати потоки відвідувачів і оптимізувати ваш маркетинг.