Електронний цінник трьохкольоровий 2.13”
Електронний цінник трьохкольоровий 2.13”

Електронний цінник трьохкольоровий 2.13”

Оцініть товар:
1/ 5stars

Електронний цінник трьохкольоровий 2.13 дюйми - це ще один різновид електронних цінників, але вже більшого розміру і прямокутної форми.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Електронні ESL-цінники з дисплеєм 2.13 дюйми відрізняються тим, що при більшому розмірі дисплея, на ньому можна розмістити більший обсяг необхідної інформації, застосовуючи більшу кількість рядків, а також можливість вставити зображення бренду постачальника товару і навіть інсталятора самого електронного пристрою.

Це дозволяє покупцеві отримати більш повне уявлення про товар і зробити свій вибір щодо купівлі, не вдаючись до допомоги консультанта, який не завжди знаходиться поблизу або може бути зайнятий. Електроживлення цінника також здійснюється за допомогою автономної енергоємної батареї, яка забезпечує електронний пристрій безперебійною роботою майже 5 років. Режими кольору необхідно вибирати, обмовляти і замовляти заздалегідь.

Якщо ж ви прийняли остаточне рішення з придбання даного виду цінника, то для того, щоб уточнити терміни поставки, кількість цінників і питання оплати, то зателефонувавши в офіс компанії INTELPOL, що є інсталятором даного виду обладнання, вам дадуть відповіді на всі запитання. Ви також можете залишити заявку на сайті Intelpol.ua і не сумніватися в тому, що оперативно отримаєте відповідь.

 

Розмір: 72 х 36,4 х 14,3 мм
Розмір екрану (мм): 48,6 х 23,7 мм
Робоча температура (℃): 0-40 ℃
Термін придатності акумулятора: 5 років
Водостійкість: немає
Тип технології передачі даних: Bluetooth 5.0
NFC: є
Кольори екрану: чорний / білий;
чорний / білий / червоний;
чорний / білий / жовтий
Кут огляду: 180 °
Батарея: 1200 мАч
Заміна батареї: змінна