Електронний цінник трьохкольоровий 4.2”
Електронний цінник трьохкольоровий 4.2”

Електронний цінник трьохкольоровий 4.2”

Оцініть товар:
1/ 5stars

Електронний цінник трьохкольоровий 4.2 дюйми відноситься до категорії пристроїв з більш габаритним дисплеєм, за рахунок чого збільшується обсяг і візуалізація інформації про товар.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Електронні ESL-цінники з дисплеєм 4.2 дюйми використовуються і застосовуються в основному на відкритих вітринах і стендах, так як через їх габарити вони вже не можуть бути розміщені в цінникоутримувачі. Це і є їх перевагою, так як збільшується можливість для більш повного обсягу інформації про товар. При бажанні можна навіть для ідентифікації розмістити зображення самого товару не ціннику. За рахунок величини дисплея шрифт тексту також може бути більшим для зручності ознайомлення з основними з параметрів виробу або продукту. В основному, цінник застосовєтья в магазинах оргтехніки, електроніки і там, де виставлено великогабаритний товар. Електропостачання цінника здійснюється за допомогою автономної незалежній батареї, яка підтримує робочий режим протягом 5 років без заміни. Корпус цінника виконаний з пластика ABS, не схильного до механічних впливів. При замовленні обов'язково необхідно заздалегідь узгоджувати колір екрану, так як потім змінити колірний режим неможливо. Варіантів всього два: це чорний / білий / червоний або чорний / білий / жовтий.

При вашому рішенні використовувати саме таку категорію електронного цінника 4.2 дюйми вам найкраще звернутися в спеціалізовану компанію, якою на ринку України є компанія INTELPOL (м.Київ). Маючи багаторічний досвід по інсталяції обладнання для торгових підприємств самого різного сегмента, вам нададуть розгорнуту консультацію, а менеджери будуть супроводжувати на всіх стадіях проекту: від складання замовлення і підбору необхідного обладнання, до момента поставки і навчання персоналу.

Залишивши заявку на сайті Intelpol.ua, ви також отримаєте відповіді на всі питання, які цікавлять в процесі узгодження і оплати замовлення.

Розмір: 105 х 91 х 13,2 мм
Розмір екрану (мм): 84,8 х 63,6 мм
Робоча температура(℃): 0 ~ 40 ℃
Термін придатності акумулятора: 5 років
Водостійкість: немає
Тип технології передачі даних: Bluetooth 5.0
NFC: є
Кольори екрану: чорний / білий;
чорний / білий / червоний;
чорний / білий / жовтий
Кут огляду: 180 °
Батарея: 2400 мАч
Заміна батареї: змінна