Електронний цінник трьохкольоровий 2.9”
Електронний цінник трьохкольоровий 2.9”

Електронний цінник трьохкольоровий 2.9”

Оцініть товар:
1/ 5stars

Електронний цінник трьохколоьоровий 2.9 дюйми також є одним з оптимальних пристроїв, які забезпечують розміщення інформації з подальшим її коригуванням і повною заміною.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Електронні ESL-цінники з дисплеєм 2.9 дюйми є найбільш оптимальним поєднанням текстової інформації, QR-коду і штрих-коду товару. Це обумовлено розмірами дисплея, що дозволяють реалізувати таку функцію і поєднати ці види інформаційних носіїв. Габарити пристрою дозволяють його використовувати також, як і аналогічне обладнання цього модельного ряду, на стандартних цінникоутримувачах стелажів, вітрин та ін. Якщо в вашому телефоні є сканер QR-коду, то використовуючи його, ви можете отримати максимальну додаткову інформацію про товар, яка дозволить вам зробити вибір про його купівлю. Міцний, не схильний до механічних впливів корпус цінника виготовлений із пластику ABS і надійно захищає як сам пристрій, так і дисплей. А незалежна від зовнішніх джерел живлення батарея забезпечує безперебійну роботу електронного ESL-цінника на протязі 5 років. Установки кольору одного з двох варіантів дисплея необхідно заздалегідь обумовлювати при замовленні: або чорний / білий / червоний або чорний / білий / жовтий. Температурний режим експлуатації даного типу цінника від 0 до + 40 °.

Якщо вам необхідний саме такий тип електронного цінника для вашого торгового підприємства, то звернувшись в компанію INTELPOL, ви не тільки отримаєте кваліфіковану консультацію менеджерів, але також і повний супровід замовлення від моменту його узгодження до термінів поставки і оплати. Багаторічна репутація компанії відображена в рекомендаційних листах її клієнтів на сайті Intelpol.ua, серед яких нам приємно було б розмістити і ваш відгук.

Розмір: 90,41 х 41 х 14,3 мм
Розмір екрану (мм): 66,9 х 29,1 мм
Робоча температура(℃): 0 ~ 40 ℃
Термін придатності акумулятора: 5 років
Водостійкість: немає
Тип технології передачі даних: Bluetooth 5.0
NFC: є
Кольори екрану: чорний / білий;
чорний / білий / червоний;
чорний / білий / жовтий
Кут огляду: 180 °
Батарея: 1200 мАч
Заміна батареї: змінна