Електронний цінник трьохкольоровий 5.8”
Електронний цінник трьохкольоровий 5.8”

Електронний цінник трьохкольоровий 5.8”

Оцініть товар:
1/ 5stars

Електронний цінник трьохколірний 5.8 дюйми продовжує лінійний ряд цінників великих габаритів і займає своє особливе місце в ніші таких електронних пристроїв.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Електронні ESL-цінники з дисплеєм 5.8 дюйми володіють розширеними можливостями в розміщенні інформації про товар зважаючи на свої великі розміри. Тому, якщо ви захочете використовувати їх для надання покупцеві більш повної інформації про виріб або товар, що розташований на якийсь великий вітрині і відкритий для огляду, ви з успіхом можете використовувати цей тип цінника. Крім текстової частини також можна вставити і зображення самого товару. Такими товарами можуть бути комп'ютери, аудіо-відеообладнання та інші товари, не стиснуті стелажами і полицями. Захищений корпусом з пластика ABS, цінник не схильний до механічних пошкоджень, а автономна батарея з терміном служби 5 років, дозволяє підтримувати працездатність пристрою без збоїв. Допустима прийнятна температурне середовище для роботи пристрою від 0 до + 40 °, а колірне рішення для дисплея необхідно погоджувати при оформленні замовлення, так як може використовуватися або чорно-біло-червоний, або чорно-біло-жовтий варіант, який змінити при експлуатації вже неможливо .

У компанії INTELPOL, куди ми рекомендуємо звернутися за узгодженням і оформленні вашого замовлення, кваліфіковані менеджери нададуть розгорнуту і повну інформацію з будь-якого питання, що стосується покупки і подальшої експлуатації пристроїв такого типу.

Якщо ж ви з якихось причин не додзвонилися до офісу компанії, то залишивши заявку на сайті Intelpol.ua ви без сумніву отримаєте відповідь і можете бути впевнені в оперативності виконання вашого замовлення.

Розмір: 138,3 х 111,8 х 13,8 мм
Розмір екрану (мм): 118,8 х 88,2 мм
Робоча температура(℃): 0 ~ 40 ℃
Термін придатності акумулятора: 5 років
Водостійкість: немає
Тип технології передачі даних: Bluetooth 5.0
NFC: є
Кольори екрану: чорний / білий;
чорний / білий / червоний;
чорний / білий / жовтий
Кут огляду: 180 °
Батарея: 2400 мАч
Заміна батареї: змінна