Електронний цінник трьохкольоровий 1.54”
Електронний цінник трьохкольоровий 1.54”

Електронний цінник трьохкольоровий 1.54”

Оцініть товар:
2/ 5stars

Електронний цінник трьохкольоровий 1.54 дюйми являє собою оригінальний електронний пристрій, за допомогою якого нова інформація про товар може дистанційно оновлюватися в найкоротші за часом терміни.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Для розміщення невеликої за обсягом інформації про товар використовуються електронні ESL-цінники з дисплеєм 1.54 дюйми. Це обумовлено кількістю рядків і розміром шрифту, проте за бажанням клієнта можна змінювати ці параметри з тією лише особливістю, що чим більше рядків, тим менше шрифт, і навпаки: чим більше шрифт, тим менше рядків. Тобто, на початковій стадії замовлення необхідно визначитися, яку функцію виконуватиме цінник, і яку першочергову і важливу інформацію потрібно буде відображати на дисплеї.

Якщо розміру дисплея буде недостатньо, то очевидно потрібно підбирати цінник з великим екраном. Функціонал софта при цьому не змінюється. Такі цінники з дисплеєм 1.54 дюйми застосовуються на стелажах, де має місце дуже щільна викладка товару або присутні механічні обмеження по сторонах. Також зручно застосовувати дану модель цінника в прикасовій зоні, де на мінімальному просторі викладений різноманітний дрібний товар в асортименті.

Крім цього, сам цінник можна розмістити на цінникоутримувачі, як горизонтально, так і вертикально, залежно від формату розміщення інформації.

Одним з переваг цінника є те, що для його електроживлення не потрібно ніяких кабелів, він абсолютно автономний, а термін служби батареї становить 5 років.

Один з двох додаткових колірних режимів замовляються цінників: чорний/білий/червоний або чорний/білий/жовтий необхідно оговорювати завчасно.

Для того, щоб правильно зробити замовлення і визначитися з розміром, кольором і текстовим наповненням електронних ESL-цінників з дисплеєм 1.54 дюйма, вам краще всього звернутися в компанію INTELPOL, фахівці якої дадуть вам розгорнуту інформацію і проконсультують по всіх питаннях, що стосуються замовлення, придбання і оплати. Крім цього, вам нададуть повний супровід майбутнього проекту на стадії впровадження, апробації та експлуатації. А будь-яку інформацію по інших моделях ви можете отримати на сайті Intelpol.ua, залишивши там заявку, і з вами оперативно зв'яжуться.

Розмір: 44,5 х 35,9 х 13,7 мм
Розмір екрану (мм): 28,0 х 27,5 мм
Робоча температура (℃): 0-40 ℃
Термін придатності акумулятора: 5 років
Водостійкість: немає
Тип технології передачі даних: Bluetooth 5.0
NFC: є
Кольори екрану: чорний / білий;
чорний / білий / червоний;
чорний / білий / жовтий
Кут огляду: 180 °
Батарея: 600 мАч
Заміна батареї: змінна