Автономний датчик InShow L3011 універсальний

Автономний датчик InShow L3011 універсальний

Оцініть товар:
2/ 5stars

Автономний датчик INSHOW L3011 універсальний призначений для того, щоб захистити товар від несанкціонованого виносу за умови розміщення на відкритій викладці. Цей датчик користується широкою популярністю у власників магазинів електроніки і мобільних салонів. Захист від крадіжок поєднується з вільним доступом до функцій розміщених гаджетів.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Оскільки датчик універсальний, то можливе використання для різної електроніки - смартфонів, планшетів, навігаторів. Про стан датчика можна судити по світловій індикації. Електроживлення і підтримку працездатності розміщеного пристрою відбувається за рахунок кабелю, який з'єднує гаджет і стойку. Датчик і стойка-тримач з'єднані один з одним за допомогою крученого кабелю. Встановити датчик можна швидко, шляхом нескладних маніпуляцій.

Автономний датчик INSHOW L3011 універсальний має строгий, лаконічний дизайн, який не буде відволікати покупця під час ознайомлення з функціоналом пристрою. Цей та інший захист для своєї продукції на відкритій викладці, ви завжди можете вигідно купити в нашому інтернет магазині. Якщо потрібна велика кількість датчиків однієї моделі, необхідно просто попередньо замовити, обговоривши з менеджером всі подробиці та умови.

Колір: білий / чорний
Матеріал: ABS
Розміри: 47 х 35 мм
Довжина одного кабелю: до 80 см
Функція підзарядки пристроїв: немає
Рівень сигналу тривоги: 80 dB
Можливість автономної роботи: до 365 днів
Віддалене управління: немає