Автономна антикрадіжна котушка для захисту джойстиків з Micro USB слотом
Автономна антикрадіжна котушка для захисту джойстиків з Micro USB слотом

Автономна антикрадіжна котушка для захисту джойстиків з Micro USB слотом

Оцініть товар:
1/ 5stars

Автономна протикрадіжна котушка для захисту джойстиків з micro USB портом призначена для захисту такого типу товарів, як ibox і подібний їм асортимент електронних пристроїв.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Як відомо, невеликі портативні пристрої відносяться до найбільшої групи ризику крадіжок товарів з магазинів. Тому необхідність їх захисту вимагає надійних систем, які гарантують високий рівень безпеки. До такого пристрою або системи відноситься чергова модель захисту котушок - автономна протикрадіжна котушка для захисту джойстиків з micro USB портом. Застосування даної котушки дозволяє захистити, крім ibox-ів, такі електронні пристрої, як PlayStation та ін. За допомогою двостороннього 3М скотча або болтів, якими комплектується котушка, інсталювати її персоналом магазину самостійно на вітрину або стелаж не складе особливих труднощів. Сталевий кабель-трос у вініловій обплітці , що виходить з котушки, на іншому кінці якого знаходиться micro USB штекер, комутований з micro USB портом захищеного товару, ps і аналогічними пристроями, товщиною 1,2 мм, надійний і не залишає жодних шансів для крадіжок. Коли покупець для ознайомлення бере в руки товар з вітрини, кабель витягується аналогічно стрічці з рулетки, але на довжину не більше одного метра. Цього цілком достатньо, щоб оглянути товар з усіх боків. У разі несанкціонованого пошкодження кабелю, або спроби від'єднати micro USB штекер від ibox або PlayStation, пролунає сигнал звукової тривоги силою в 80 dB і персонал магазину буде сповіщений про спробу крадіжки товару. Відключення сигналу проводиться за допомогою інфрачервоного пульта одним із співробітників магазина. Автономна протикрадіжна котушка для захисту джойстиків з micro USB портом має повністю автономне електроживлення від батареї CR1632.

Підібрати і придбати даний вид захисту на вітрині вам завжди допоможуть консультанти компанії ІNTELPOL, куди ви можете звернутися, щоб задати всі запитання по купівлі й оплаті. Також ви можете залишити заявку на нашому сайті intelpol.ua і отримаєте зворотній зв'язок.

Колір: білий, бордовий (чорний, бордовий)
Матеріал: ABS
Розміри: 45х45х30 мм
Функція підзарядки пристрою: немає
Рівень сигналу тривоги: 80 dB
Тип батареї и термін роботи: CR1632, до 1 року
Довжина/товщина кабелю: 1000 мм/1,2 мм
Механізм кріплення до товару: Micro USB штекер
Управління та програмування: пульт ІЧ
Кріплення: двосторонній скотч 3M /болти
Додатково
Комплект поставки: Автономна котушка
Гарантія: 12 місяців