Автономний універсальний контролер для захисту двох пристроїв

Автономний універсальний контролер для захисту двох пристроїв

Оцініть товар:
1/ 5stars

Автономний універсальний контролер для захисту двох предметів - це ще одне нововведення від виробників систем захисту товарів у відкритій викладці, який досить успішно і надійно виконує антикрадіжну функцію.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Отже, що ж являє собою автономний контролер для захисту двох предметів від крадіжки. Все та ж ударостіка невелика підставка, корпус якої виготовлений з ABS пластику. У комплектацію входять болти і двосторонній скотч 3М, за допомогою яких, без залучення інженерів або фахівців, співробітники магазину зможуть самі прикріпити підставку до поверхні вітрини або стелажа. До підставки можна приєднати тільки два з чотирьох сталевих кабелів з різними датчиками, в залежності від моделей пристроїв, які вона захищатиме. Це - або датчик з липучкою для захисту авторучок та ін. і датчик-черепашка для безпеки навушників. Другий варіант - USB-датчик і ласо датчик. Можливі ще будь-які варіанти, але тільки в комбінації двох з чотирьох наявних. Комплектація з двох датчиків підбирається тільки при конкретній заявці від клієнта. Всі ті ж зусилля або спроби розірвати ланцюг захисту як одного, так і другого пристрою або двох одночасно, здійснять спрацювання тривожної звукової і світлової сигналізації, а це неодмінно приверне увагу персоналу або адміністрації магазину, так як сигнал потужністю в 80 dB буде однозначно почутий. А відключити його можливо тільки за допомогою радіоканального пульта підвищеної безпеки. За допомогою автономної батареї CR2450 забезпечується безперебійне електроживлення захисного пристрою протягом дванадцяти місяців.

Якщо ви хочете мінімізувати втрати і звести нанівець ризики від можливих крадіжок між електронними пристроями одночасно за допомогою такої системи, то зателефонувавши в компанію ІNTELPOL, що володіє зареєстрованим товарним знаком, менеджери цієї компанії нададуть вам розгорнуту інформацію з будь-якого з представлених видів захисту і, зокрема, по автономному універсальнму контролеру для захисту двох предметів. А в разі прийняття вами позитивного рішення про покупку узгодять терміни поставки і оплати. Кром цього, є можливість залишити заявку безпосередньо на сайті intelpol.ua. У будь-якому випадку з вами обов'язково зв'яжуться.

Колір: білий
Матеріал: ABS
Розміри: 56х56х19 мм
Функція підзарядки пристрою: немає
Рівень сигналу тривоги: 80 dB
Тип батареї и термін роботи: CR2450, до 1 року
Варіанти датчиків для підключення: датчик липучка, датчик-ракушка, USB датчик, ласо датчик
Максимальна кількість датч: 2
Управління та програмування: пульт радіоканальний підвищеної безпеки
Кріплення: двосторонній скотч 3M /болти
Додатково
Комплект поставки: Контролер
Два захисні датчики
Гарантія: 12 місяців