Автономний універсальний контролер для захисту навушників

Автономний універсальний контролер для захисту навушників

Оцініть товар:
1/ 5stars

Автономний універсальний контролер для захисту навушників являє собою ще один унікальний пристрій в лінійці систем захисту товарів від крадіжок у відкритій викладці.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Якщо на перший погляд здається, що такий товар, як навушники для смартфона нічим захистити від крадіжок, то і тут можна помилитися в поспішності з таким категоричним висновком. Автономний контролер для захисту навушників від крадіжки призначений, щоб виконувати дві функції одночасно: забезпечити покупцям вільний доступ до такого малогабаритному і специфічного товару, як навушники, і, в той же час, убезпечити їх від можливої ​​крадіжки недобросовісним відвідувачем.

Котролер являє собою відносно невеликий пристрій у вигляді плоскої підставки, яку за допомогою болтів або двостороннього скотча, що знаходяться в комплекті, персонал магазину без особливих трудношів і зусиль може самостійно інсталювати на вітрині або стелажі. Потім за допомогою крученого сталевого кабелю в вініловій обплітці, що йде від підставки, на другому кінці якого знаходиться датчик-черепашка, кабель навушників затягується в датчик. За допомогою спеціального ключа-шестигранника датчик щільно фіксує кабель виробу, таким чином захищаючи товар від несанкціонованого виносу з торгового залу. Корпус контролера - ударостійкий, матеріал - пластик ABS. У разі від'єднання контролера від вітрини, розблокування датчика або перерізання кабелю персонал магазину буде повідомлений світловою та звуковою сигналізацією пристрою в 80 dB. Відключення сигналу можливо тільки за допомогою спеціального радіоканального пульта з функцією підвищеної безпеки, який знаходиться у персонала магазину. Автономна батарея CR2450 забезпечує контролер електроживленням протягом одного року.

При бажанні придбати такий вид захисту товару для вашого магазину вам потрібно звернутися в спеціалізовану компанію, яка постачає тільки якісні системи безпеки. На українському ринку довгі роки лідирує компанія ІNTELPOL, імідж і репутація якої відомі широкому колу іменитих мереж ритейлу, а з їх позитивними відгуками можна ознайомитися на сайті intelpol.ua. А кваліфіковані менеджери завжди допоможуть вам у підборі якісного обладнання.

Колір: білий
Матеріал: ABS
Розміри: 56х56х19 мм
Функція підзарядки пристрою: немає
Рівень сигналу тривоги: 80 dB
Тип батареї и термін роботи: CR2450, до 1 року
Довжина/товщина кабелю: 630-900 мм
Механізм кріплення до товару: датчик-мушля
Управління та програмування: пульт радіоканальний підвищеної безпеки
Кріплення: двосторонній скотч 3M /болти
Додатково
Комплект поставки: Контролер
Захисний датчик для навушників
Гарантія: 12 місяців