Акрилові підставки під навушники на вітрину

Акрилові підставки для навушників - надійний спосіб викладки товарів

Організувати естетичну вітрину з відкритою викладкою, на якій представлені дрібна електроніка, аксесуари, і при цьому захистити їх від крадіжок - легко! Допоможе в цьому наш інтернет магазин..

Представляємо вам акрилову підставку під навушники. Такі підставки виконані в стильному і лаконічному дизайні. Або підставка виготовляється повністю з акрилу, маючи витончену форму, або основу підставки буде виконано з міцного, стійкого до пошкоджень акрилу, а до основи приєднується металева стойка, на якій фіксуються навушники.

При цьому покупці можуть помацати, оглянути навушники з усіх боків. Подібна схема організації відкритої викладки значно підвищує привабливість магазину в очах покупців.

Вигідна система захисту дрібної електроніки та аксесуарів

Купити акрилові підставки під навушники, за доступною ціною, ви можете в магазині Intelpol. Висока якість продукції підтверджена гарантією від виробника та багаторічним досвідом роботи.

Ми доставляємо товари по Києву і території України, оплата може здійснюватися будь-яким, зручним для вас способом - готівкою, на банківський рахунок, післяплатою. Задати будь-які питання, що стосуються доставки товарів, їх особливостей, ви завжди можете за контактними телефонами.