Акрилові підставки під годинник і смарт годинник на вітрину

Акрилові підставки для годинників: зручна організація викладки товару

Годинники, а також Smart Watch важливо не тільки красиво розмістити на вітрині з відкритою викладкою, а й захистити їх від крадіжок. Подати продукцію під найвигіднішим кутом огляду, забезпечити покупцям відкритий доступ допоможе акрилова підставка під годинник. Підставки, виготовлені з міцного акрилу, що витримує сильні удари, дозволяють розмістити годинник на вітрині, в найбільш красивому положенні.

Автономні акрилові п'єдестали представлені в різних модифікаціях для звичайних наручних годинників і пристроїв Smart Watch. Розробниками підставок були враховані всі особливості конструкцій годинників для створення найбільш ергономічної моделі. Конструкція, що має нахил, і спеціальні скоби з боків дозволяють встановити годинник у положенні, зручному для огляду, при цьому його надійно зафіксувавши. Покупці можуть обертати підставку в різні боки, щоб ознайомитися з особливостями годинника.

Максимум зручності і безпеки

Підвищити привабливість вітрини в очах покупця легко, якщо купити акрилові підставки під годинник. У магазині Intelpol також є якісне протикрадіжне обладнання, яке представлене у відповідному розділі. На усі товари надається гарантія від виробника.

Купити підставки під годинник можна в будь-якій кількості для організації невеликої вітрини або викладки в торговому залі. Задавайте будь-які питання з приводу замовлення та доставки товарів за контактними телефонами. Ми виконуємо доставку по Києву і території України за 1-2 дня з моменту оформлення замовлення.