Акрилові підставки під планшети на вітрину

Акрилові підставки для планшета - красива презентація товару

Ви плануєте організувати вітрину електроніки з відкритою викладкою, але не знаєте, як зручно і красиво розташувати товар? Використовуйте підставки для планшетів - сучасні, надійні і красиві. Акрилова підставка під планшети дозволяє встановити планшет в максимально вигідному положенні, під кутом, який відкриває повний огляд для покупців. Завдяки нахилу конструкції стійки, планшети завжди повернені лицьовою стороною до покупців.

Акрилові підставки відрізняються привабливим, лаконічним дизайном, невеликою вагою. Встановлюються вони швидко, без спеціальних інструментів і навичок. Справитися з цим завданням зможе будь-який з працівників магазину. Прозорі і, при цьому, міцні акрилові підставки підвищують привабливість магазину в очах покупців.

Ваші планшети будуть представлені в кращому ракурсі

Прозорі і, при цьому, міцні акрилові підставки підвищують привабливість вітрини, і, як наслідок, товарів і магазину в очах покупців.

В магазині Intelpol легко купити акрилові підставки під планшети в потрібних модифікаціях, для девайсів різних моделей і діагоналі. На всі товари надається гарантія від виробника.

В нашому магазині ви можете також купити захисні системи для дрібної електроніки, за доступною ціною і в будь-якій кількості та замовити доставку по Києву та в будь-яке місто України. Уточнити будь-які питання, що стосуються доставки, оплати і функціонування товарів буде досить легко за контактними телефонами.