Акрилові підставки під телефон на вітрину

Акрилові підставки для телефонів - естетичне рішення для вашого бізнесу

Організувати вітрину з відкритою викладкою, показати телефони та смартфони в найвигіднішому світлі, допомагають акрилові підставки під телефон. Вони компактні, ергономічні, виготовлені з удароміцного акрилу, тому відрізняються тривалим терміном експлуатації.

Підставки прозорі, тому не відволікають уваги від продукції - телефонів і смартфонів. Невелика висота і правильний кут нахилу підсилюють інтерес до гаджетів. Підставки доступні в різних модифікаціях, для різних моделей телефонів.

Гарне оформлення вітрини з акриловими підставками для телефонів

В магазині Intelpol ви можете купити акрилові підставки під телефони, підібравши відповідну модифікацію, вибравши будь-яку кількість. З такими підставками під телефони ваша вітрина виглядатиме надзвичайно привабливо! А якщо ви ще хочете доповнити красиву викладку товарів надійністю - зверніть увагу на наш розділ "Захист товарів на стелажах". З нами ви легко облаштуєте простір вашого магазину.

Магазин Intelpol гарантує - оперативну доставку в будь-яке місто, консультації при виборі підставок для гаджетів, доступні ціни, можливість замовлення товару оптовими партіями. З будь-яких питань, що стосуються підбору і покупки допоміжного обладнання для вітрин, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів.