Акустомагнітні протикрадіжні системи

Ще один різновид систем захисту товарів від крадіжок - акустомагнітні протикрадіжні системи, які також є важливим інструментом в зниженні втрат від крадіжок в торгових підприємствах самого широкого профілю, однак на порядок поступаються в ціні радіочастотним. Єдиною і, мабуть, найістотнішою перевагою цих систем є ширина проходу, яка набагато більше, ніж детектуюча радіочастотними системами зона. Але, оскільки піонерами серед антикражних систем були саме акустомагнітні системи, і, до певного часу, існувало поширене і зовсім помилкове твердження про те, що акустомагнітні датчики і етикетки, захищаючи металізовані товари, можуть захистити абсолютно будь-який металевий товар (а також будь-який товар, загорнутий у фольгу ), акустомагнітна технологія утримувала пальму першості серед конкурентів протягом багатьох років. 

Акустомагнітні протикрадіжні системи: продаж за доступними цінами в Києві

Ефективність виявлення або детектування датчика / етикетки акустомагнітних систем досить висока. На ринку охоронних систем України компанія Інтелпол пропонує свої послуги з 1993 року. Завдяки накопиченому досвіду наші фахівці реалізують завдання будь-якої складності. Серед наших клієнтів великі українські гіпермаркети, такі як Сільпо, Фора, Ашан, Велика Кишеня, Караван, і елітні бутіки Dolce Gabbana, Jaguar, Grand Gallery, Laura Ashley та ін.

Кожному клієнту ми допомагаємо вибрати найбільш відповідний захист від крадіжок. Так, наприклад, акустомагнітна протикрадіжна система підійде для продуктового супермаркету, магазину електроніки і побутової техніки, аптечного пункту, книгарні чи бутика елітного одягу. Купити акустомагнітні "ворота", датчики і етикетки за конкурентною вартості можна оптом і в роздріб. 

Якими перевагами володіють протикрадіжні АМ системи?

У порівнянні з іншими, акустомагнітна система проти крадіжок має низку наступних особливостей:

  • практично відсутні помилкові спрацьовування;
  • підходить для захисту широких проходів;
  • акустомагнітна система може встановлюватися на виході / вході в торговий зал, в проходах біля кас;
  • конструктив акустомагнітної етикетки дозволяє її зробити менше, ніж радіочастотну, завдяки чому її можна використовувати на дрібній продукції;
  • датчиками можуть маркуватися товари з металізованими немагнітними поверхнями, таким чином, асортимент захищеної продукції зростає;
  • етикетки АМ також можна поміщати всередину упаковки, при цьому для деактивації необхідно використовувати безконтактний метод.

Особливості установки акустомагнітних антикрадіжних воріт

Особливість інсталяції акустомагнітних воріт складається в завчасному прокладанні інженерних мереж до початку відкриття магазину з тієї причини, що товщина кабелів значна і на діючому об'єкті з уже завершеним будівництвом або ремонтом здійснювати монтаж досить проблематично. Але, незважаючи на це, акустомагнітні системи користуються попитом і знаходять своїх клієнтів.

Спектр магазинів і торгових підприємств, що захищаються акустомагнітними системами також досить широкий і різноманітний: це супермаркети продуктів, будівельних матеріалів, дорогі бутики, аптеки, магазини парфумерії, косметики та побутової хімії, комп'ютерної та фототехніки, посуду, спортивних товарів та ін.