Акустомагнітна система проти крадіжок AMTEL Black Dual

Акустомагнітна система проти крадіжок AMTEL Black Dual

Оцініть товар:
2/ 5stars

Ще однією моделлю в лінійці акустомагнітних антикрадіжних систем компанії «Інтелпол», яка відрізняється від системи AMTEL White тільки кольором, є система AMTEL Black Dual.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Для замовників і клієнтів, що використовують чорні або затемнені кольори в інтер'єрі свого торгового приміщення, ця модель буде більш ніж затребувана, тому що на ринку виробників антикрадіжних систем практично відсутні антени, що мають в дизайні темні тони, тим більше виконані в полірованому глянці.

Хочеться відзначити, що швидше за все поява цієї моделі була продиктована вже маючим місце попитом на такий оригінальний кольоровий дизайн протикрадіжного обладнання та, зокрема, акустомагнітних систем. Комплект системи, що складається також з двох антен, має здатність детектувати акустомагнітну етикетку на відстані 160 см між антенами. Відмінною особливістю даних систем є те, що електроніка систем інтегрована безпосередньо в корпусі антен, а не так, як у систем попереднього покоління, тобто блок був винесений окремо, що як правило, викликало незручність при інсталяції і регулюванні системи. Придбати цю елегантну, як джентльмен, систему можна, попередньо зателефонувавши до компанії «Інтелпол» або зробивши заявку на сайті. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати необхідну вам конфігурацію і проконсультують з усіх питань, включаючи ціну, доставку та інсталяцію в узгоджені з вами терміни.

Робоча частота:

58 KHz

Колір:

чорний

Висота:

1590 мм

Ширина:

420 мм

Товщина:

30 мм

Розмір п'єдесталу (Ш * Т):

336 * 123 мм

Вага (однієї антени):

10 кг

Відстань детектування (один прохід):

АМ етикетка (триконтурна)

130-160 см

Датчик Ultra Pencil 45мм

150-210 см

Датчик Supertag 88 мм

180-230 см

Додатково

Гарантія:

12 місяців