Акустомагнітна система проти крадіжок AMTEL White Dual

Акустомагнітна система проти крадіжок AMTEL White Dual

Оцініть товар:
2/ 5stars

Модельний ряд протикрадіжних систем акустомагнітної (АМ) технології від компанії «Інтелпол» поповнився новою дуал-системою AMTEL White. Кожна антена являє собою конструкцію, що складається з металевої основи і самої антени, виконаної з міцного пластику.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

На відміну від представлених на ринку систем інших виробників, виконаних в традиційних закритих суцільних пластикових і металізованих корпусах підвищеної міцності, привабливий дизайн даної моделі не залишить байдужим клієнта з вишуканим смаком і вимогами до зовнішнього вигляду.

Технічні характеристики представленої моделі, що дозволяють без проблем детектувати АМ етикетку на відстані 160 см , свідчать про надійність даної системи, здатної забезпечити гарантований рівень захисту товару, що знаходиться в торговому приміщенні.

Стильна, надійна і відповідаюча найвищим вимогам безпеки товару модель АМ системи AMTEL White в поєднанні з прийнятною бюджетною ціною, це саме той продукт на ринку безпеки, який повинен зацікавити будь-якого замовника. Купити дану модель можна в компанії "Інтелпол", попередньо узгодивши всі питання придбання та інсталяції даного устаткування з менеджерами і технічними фахівцями компанії, які запропонують вам оптимальну конфігурацію для вашого об'єкта і узгодять усі нюанси за ціною та оплатою.

Робоча частота: 58 KHz
Колір: срібло
Висота: 1590 мм
Ширина: 420 мм
Товщина: 30 мм
За п'єдесталу (Ш * Т): 336 * 123 мм
Вага (однієї антени): 10 кг
Відстань детектування (один прохід):
АМ етикетка (триконтурна) 130-160 см
Датчик Ultra Pencil 45мм 150-210 см
Датчик Supertag 88 мм 180-230 см
Додатково
Гарантія: 12 місяців