Автономний акриловий п'єдестал InShow A115 для смартфона
Автономний акриловий п'єдестал InShow A115 для смартфона
Автономний акриловий п'єдестал InShow A115 для смартфона

Автономний акриловий п'єдестал InShow A115 для смартфона

Оцініть товар:
3/ 5stars

Автономний акриловий п'єдестал INSHOW A115 для смартфона захищає товар від крадіжок і, паралельно з цим, дозволяє вигідно його позиціонувати, а відвідувачам ознайомитися з наявним функціоналом. Оскільки п'єдестал з відкритим кабелем, покупці можуть взяти смартфон в руки і відчути його справжню вагу.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Завдяки ергономічності цього сучасного датчика, на невеликій площі можна розмістити достатню кількість смартфонів для презентації. Розміщують такі підставки тільки на горизонтальній вітрині.

Пристрій обладнаний біля основи світловим індикатором, тому можна навіть здалеку визначити в якому режимі знаходиться захист. Встановити датчик, а також далі його обслуговувати легко і просто, для цього не потрібні спеціальні навички. Сигнал тривоги спрацьовує при спробі від'єднати датчик від смартфона, зрушити з місця сам п'єдестал або ж при від'єднанні кабелю для зарядки від смартфона.

Автономний акриловий п'єдестал INSHOW A115 для смартфона - це мобільність і збереження гаджета в руках покупця, а також оптимізація роботи торгової точки. Купити за доступною ціною представлений п'єдестал ви завжди можете на нашому сайті, а при необхідності придбання великої кількості цієї моделі, її завжди можна замовити.

Колір: сріблястий, прозорий
Матеріал: ABS, акрил
Розміри: 59,5 × 53,5 мм
Функція підзарядки пристроїв: є
Рівень сигналу тривоги: 100 dB
Можливість автономної роботи: до 30 днів
Віддалене управління: є