Акрилова підставка B5701 для смартфона
Акрилова підставка B5701 для смартфона

Акрилова підставка B5701 для смартфона

Оцініть товар:
1/ 5stars

Акрилова підставка B5701 для смартфона є прекрасним способом презентації товарів на стелажах або вітринах. Відкрита викладка і свобода доступу до товарів завжди звертає на себе увагу покупців для вивчення функціоналу, а також в подальшому стимулює до покупки.

Ідеальний варіант для кращого експонування найсучасніших моделей смартфонів.

Подобається? Порадьте друзям:

Доставка

Доставка здійснюється по всій Україні: Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Justin

Оплата

Оплата будь-яким зручним для вас способом (готівковий і безготівковий розрахунок, післяплата на пошті)

Гарантії

Ми гарантуємо повернення грошей протягом 14 днів у разі несправності нашого обладнання

Акрилова підставка невагома на вигляд іноді навіть непомітна на стелажах, завдяки цьому вся увага покупців направлена на презентований товар. Акрилова підставка фіксується на будь-якій горизонтальній стаціонарній поверхні (меблі, торгове обладнання). Встановити можна за допомогою спеціальної силіконової наклейки або гвинтів. Слід зазначити, що силіконова наклейка не залишає слідів ні на акрилі, ні на стелажі.

Купити акрилову підставку B5701 для смартфона можна за вигідними цінами з будь-якої точки України. Якщо на складі немає таких підставок у великій кількості на даний момент, їх можна замовити.

Незважаючи на те, що магазинів з протикрадіжним захистом стає все більше, такого асортименту і якості обладнання ви не знайдете ні в якому іншому місці. Професіоналізм, готовність прийти на допомогу, докладні відповіді та консультації від провідних фахівців - на це завжди можете розраховувати з компанією Intelpol.